logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Objektų spektaklis vaikams UŽUSIENIS

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Objektų spektaklis vaikams nuo 3-ejų iki 7-erių metų
 
Kūrybinė komanda: Motiejus Ivanauskas, Izabelė Narečionytė, Matas Saladžius, Vaiva Paukštė, Renata Kutaitė-Raudonienė, Vytautas Kairys
 
Trukmė – 40 min.
Premjera – 2023 m. balandžio 28 d.
 
Vandens purkštukas yra vandens purkštukas. Purškia vandenį ant visko, kas sausa. Arba šlapia. Purškia vandenį ant visko, kas pasitaiko. Ant veido, ant gėlių, ant vaikų, ant katinų, ant tų, kam patinka, ir tų, kam nelabai. Purkštukas purškia, šluota šluoja, aktoriai aktoriauja, skalbimo mašina skalbia, spektaklis rodosi sau prožektorių šviesoje. Vonioj? Vonioj. Ar tikrai vonioj? Kas čia žino, gal ir visiškoj dienos šviesoj.

Asociatyviame objektų spektaklyje pasakojama atradimų ir draugystės tarp daiktų bei tarp žmonių istorija. Ši istorija pamažu atsiskleidžia aplinkoje, kuri  atpažįstama, bet nenuspėjama. Pilna kasdien sutinkamų daiktų, bet iki galo neperprantama. Aplinką, kuri skatina pažinti, eksperimentuoti ir tyrinėti. Tyrinėti ne tik tai, kas nauja, bet ir tai, kas atrodo jau pažinta ar net nuobodu. Užusienis – tai ne tik tolimas užsienis, bet ir tai, kas yra visai šalia, už artimiausios sienos.

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti