logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Porų savaitgalis: Santykio kūrimas

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Kaip būnant šalia kiekvieną dieną, nenutolti vienas nuo kito?

Patyrimo metu lydėsime jus į naujus atradimus tam, kad pamatytumėte save ir šalia esantį kitoje šviesoje. Toje, kurioje susitikote pirmą kartą.

 

Atgausite poroje:
PASITIKĖJIMĄ | KOMUNIKACIJĄ | DŽIAUGSMĄ | SUSIŽAVĖJIMĄ 

 

Būkite pasiruošę 3 dienų patyrimui, kurio metu turėsite:
PSICHOLOGO PASKAITAS | ASMENINES TARPUSAVIO UŽDUOTIS | SPORTO IR MEDITACIJOS VALANDĖLES | MOTERŲ IR VYRŲ RATUS | SANTYKIŲ STIPRINIMO ŽYGĮ | NAUJŲ SPALVŲ SAVO SANTYKUOSE

 

Dalyvauk Porų savaitgalyje online! Visos paskaitos ir refleksijos bus transliuojamos gyvai, o užduotys specialiai pritaikytos praktikavimui namuose.

 

Šis savaitgalis skirtas jums, jeigu:

 –  Esate santykiuose, kurie džiugina, tačiau norinte žengti į naują lygį,

 –   Nesuprantate antros pusės elgesio, siekiate artimesnio tarpusavio ryšio,

 –  Esate krizėje ar svarstote apie skyrybas,

 –  Pamiršote drugelių pilve jausmą ir siekiate atgaivinti tarpusavio aistrą,

 –  Norite prasmingai praleisti savaitgalį su savo antrąja puse.

 –  Net jei esate įsitikinę, kad viską žinote apie santykius,

 

JUS LYDĖS LEKTORIAI:

• Vaidas Arvasevičius – šeimos santykių psichologas, sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas, lektorius, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantis vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias. Trijų vaikų tėtis, Jeet Kune Do Kovos menų treneris, šio meno mokęsis pas pačius Bruce Lee mokinius.

• Viktorija Minčinskaja – psichologė, Masters of Calm sveikesnės gyvensenos bei asmenybės ugdymo festivalio organizatorė. Septynerius metus dirba su grupės dinamika ir komandos formavimu. Stiprioji ekspertinė sritis yra žmogaus elgesio psichologija, asmenybės psichotipai ir komunikacija. 

• Mindaugas Vidugiris – profesionalus lektorius, patyriminių mokymų ir organizacijų vidinės kultūros ekspertas, komunikacijos ir bendravimo treneris, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas, inovatyvių patyriminių žaidimų mokinys ir mokytojas.

• Jurga Vidugirienė – tarpasmeninių santykių kūrimo ekspertė, lektorė, Whatansu patirtinių vaikų ir jaunimo stovyklų įkūrėja ir vadovė, darbo su itin aukšto intelekto vaikais ekspertė, talentą padėti žmonėms atpažinti ir suprasti savo jausmus gludinusi teatro veikloje.

DAUGIAU informacijos Facebook renginyje:

https://www.facebook.com/events/2460547977583816/

 

ATSILIEPIMAI
„Programa sudaryta nuosekliai ir puikiai. Poros iš lėto virsta tikraisiais savimi.“


„Kosmosas. Trūksta žodžių, Jūs nerealūs, dėkoju.“


„Labai gerai. Neperkrauta, įvairi veikla. Patiko, kad informacija perteikta paprastai, nepervargino. Labai patiko žaidimai.“


„Viskas gerai apgalvota: išjudinti, sulaužyti, atrasti, išmokti.“


„Labai patiko, atrodo, nebuvo daug užsiėmimų, bet viskas buvo stipru, prasminga ir jausminga, kad, atrodo, visko įvyko labai daug.“

 

Porų savaitgalio akimirkos: https://bit.ly/34uHK8X 

 
 

Dalyvavimas online

Instrukcijos virtualiai, visa kita – labai gyvai! Tai unikalus dalyvavimas per atstumą – su nauja kokybe ir išskirtiniu dėmesiu. Priskirtas koordinatorius ir pasirinkti sprendimai padės jums maksimaliai giliai pasinerti į renginį, patirti jį būnant namuose.

 

Į kainą įeina: dvi nakvynės poilsio erdvėje „Auksinė giria“ Dubingiuose, skalsus maistas tris kartus per dieną, profesionalių lektorių paskaitos, patirtinės veiklos, rytinės mankštos ir meditacijos, vakaro programa ir dar daug visko!

 

Tavo klausimas liko neatsakytas? Tau pagelbės Justina: info@mastersofcalm.lt arba 864416161.

 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/2460547977583816/

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti