logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

Pn 2021-12-31 09:00
VDU Botanikos sodas, Kaunas
3.00 - 11.00

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu. Didžiausias Lietuvoje rožynas, brandus parkas su tvenkiniais ir romantiškais tilteliais, istorinė Aukštosios Fredos dvaro aplinka – puiki erdvė poilsiui ir turiningam laisvalaikiui: čia vyksta kultūros, mokslo, pramoginiai renginiai bei edukacinės veiklos, pažintinės ekskursijos.

Tarpukario Lietuvą menanti didžiausia šalies oranžerija ištisus metus kviečia susipažinti su šiltųjų kraštų augalais. Oranžerijoje eksponuojamas Oginskių dvarą Rietave puošęs daugiau kaip 150 metų skaičiuojantis valgomasis kiaušvis, dinozaurų laikus menanti kilnioji volemija, vaisius nokina papajinis melionmedis.

Parko lankytojai turi retą galimybę pasigrožėti brandžiais egzotiniais medžiais: gelsvažiedžiais tulpmedžiais, japoniniais puošmedžiais, dviskiaučiais ginkmedžiais, tikrąja metasekvoja

 

LANKYTOJŲ MYLIMIAUSIŲ AUGALŲ ŽYDĖJIMO KALENDORIUS

 

Vasaris  - Amorfofalas (lavongėlė)

Kovas - Feichoja (žemuoginis medis)

Balandis - Smulkiasvogūniniai augalai (svogūniniai vilkdalgiai, scylės, krokai ir kt.), tulpių žydėjimo pradžia, magnolijos

Gegužė - Pavasarį žydintys augalai: šilagėlės, vaistučiai, rudgrūdėlės, burbuliai ir kt., tulpės, narcizai, hiacintai, rododendrai, sakuros, vaismedžių ir vaiskrūmių sodas

Birželis -  Bijūnai

Birželis-liepa - Tulpmedis

Liepa - Rožės, viendienės ir lelijos, Šilokai, astilbės, kiti vasarą žydintys augalai (liatriai, levandos, edelveisai ir kt.)

Rugpjūtis - Jurginai

Rugsėjis -  Vėlyvės

Spalis -   Astrai

 

Vaikai iki 6 metų parką ir oranžeriją lanko nemokamai.

Neįgalūs vaikai ir I gr. invalidumą turintys neįgalieji + 1 lydintis asmuo Botanikos sodą lanko nemokamai (pateikus pažymėjimą).

Lankytojo bilietas negalioja Botanikos sode vykstančių renginių metu.

 

 

 

Renginio nuoroda: https://botanika.vdu.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS Pn 2021-12-31 09:00 VDU Botanikos sodas, Kaunas 3.00 - 11.00
Svarbi informacija
Daugiau apie Botanikos sode teikiamas paslaugas ir lankymosi sąlygas skaitykite čia: https://botanika.vdu.lt/lankytojams/darbo-laikas-ir-kainos
 

Lankytojo bilietas negalioja Botanikos sode vykstančių renginių metu.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Parko lankymas: 9:00 - 20:00 (Kasa dirba iki 19:00)

Įleidžiami nemokamai: Vaikai iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą); Neįgalūs vaikai ir I gr. invalidumą turintys neįgalieji + 1 lydintis asmuo Botanikos sodą lanko nemokamai (pateikus pažymėjimą).
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
6 eur - LENGVATINIS BILIETAS (vaikai nuo 6 m., moksleiviai, studentai, senjorai, neįgalieji, VDU darbuotojai)

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
VDU Botanikos sodas
Ž.E.Žilibero g. 4 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Vytauto Didžiojo universitetas
K. Donelaičio g. 58 Kaunas
Įmonės kodas: 111950396
PVM kodas 119503917