Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Sergey Lazarev (atšauktas)

A 2016-11-08 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pinigų grąžinimas

Dėmesio!

Pranešame, kad renginys Sergey Lazarev lapkričio 8 d. neįvyks.

Bilietus galite grąžinti kreipdamiesi el. paštu info@bilietai.lt pridėdami prašymą, pavedimo kopiją bei bilietų kopiją. Bilietus galite grąžinti iki gruodžio 20 d.

Bilietus, taip pat, galėsite grąžinti šiose Bilietai LT kasose:
• VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
• Forum Cinemas Vingis, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
• Kauno Akropolis infocentras, Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
• Švyturio arena, Bilietai LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
• Akropolis, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
• Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
• Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
• Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys


Atsiprašome už nepatogumus.


- 4 už 3 kainą stovimiems bilietams. Nuolaidai pritaikyti suveskite kodą TheBest
Lapkričio 8 d. Vilniuje pasirodys vienas ryškiausių šių metų „Eurovizijos“ dalyvių Sergejus Lazarevas. Į pirmąją vietą konkurse pretendavęs atlikėjas koncertų salėje „Compensa“ pristatys naują savo programą „The BEST“, skirtą jo solinės karjeros dešimtmečiui. Sergejus Lazarevas, kuriam puikiai pavyko visiems laikams atsikratyti „to bruneto iš „Smash!!“ etiketės – vienas populiariausių šiuolaikinės Rusijos muzikos scenos atstovų.

Per 2 valandas – o tiek truks „The BEST“ koncertas, publika išgirs visus svarbiausius Sergejaus Lazarevo hitus anglų ir rusų kalbomis, pelniusius dainininkui pripažinimą: „В самое сердце“, „7 цифр“, „Даже если ты уйдешь“, „Вспоминай“, „Нереальная Любовь“, „Electric Touch“, „Moscow to California“, „Lazerboy“ ir kt.

Sergejaus muzikinė karjera prasidėjo dar vaikystėje, kuomet jis dainavo vaikų grupėje „Neposedi“ kartu su vėliau susikūrusios grupės „t.A.T.u.“ merginomis ir Vladu Topalovu. Su Vladu būdamas septyniolikos Sergejus susijungė į grupę „Smash!!, gyvavusią iki 2006 m. Per tuos metus vaikinai išleido du albumus („Freeway“ ir „2nite“), laimėjo Jūrmaloje vykstantį dainų konkursą „Novaja volna“, „Muz TV“ įsteigtą prizą už metų proveržį ir kt., MTV Rusijos muzikos apdovanojimuose grupė buvo paskelbta geriausiu pop projektu. Visgi iškart po antrojo albumo išleidimo vaikinai pasuko skirtingais keliais – abu nusprendė siekti solo karjerų.

Pirmasis itin sėkmingas Sergejaus Lazarevo solo albumas „Don‘t Be Fake“ buvo išleistas anglų kalba, prie jo dirbo visas būrys užsienio kūrėjų. Europos prodiuserių ir autorių paslaugų Sergejus neatsisakė ir vėliau – visuose jo albumuose dominuoja angliškos dainos bei savalaikės aranžuotės. 2007 m. buvo išleistas albumas „TV Show“, 2010-aisiais  – „Electric Touch“, prie kurio kūrimo prisidėjo  keturių šalių – Didžiosios Britanijos, JAV, Švedijos ir Rusijos – prodiuseriai ir autoriai. Tais pačiais metais Sergejus pasirašė sutartį su įrašų kompaniją „Sony Music Entertainment“, po šios kompanijos sparnu 2012 m. pasirodė ir ketvirtasis atlikėjo albumas „Lazarev.“ („Лазарев.“).

Sergejus Lazarevas yra laimėjęs begalę apdovanojimų ne tik kaip dainininkas, bet ir kaip aktorius. Bilietai į jo  2016 m. turo koncertus  55 Rusijos miestuose buvo išparduoti vos apie jį paskelbus. Sėkmingas atlikėjas nestovi vienoje vietoje. Jis aktyviai tęsia savo darbą, nebijo eksperimentuoti ir stebinti žmones, toliau kuria šiuolaikišką muziką, suprantamą tarptautinei auditorijai. Jo pastangos buvo įvertintos ir šių metų Eurovizijos konkurse: su daina „You Are The Only One“ Sergejus užėmė trečiąją vietą, o konkurso žiūrovų balsavime buvo įvertintas geriausiai. Viename interviu Lazarevas yra pasakęs: „Aš noriu augti ir tobulėti, noriu būti tikru atlikėju, asmenybe, žmogumi. Noriu, kad žmonės manęs klausytųsi. Man viso pasaulio maža!”Fanų zona - stovimi bilietai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Sergey Lazarev (atšauktas) A 2016-11-08 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos:
- 4 už 3 kainą stovimiems bilietams. Nuolaidai pritaikyti suveskite kodą TheBest

- Kur.lt 25% Įvedus nuolaidos kodą pasirinkite kainos grupę "Kaina su Kur.lt", kad būtų pritaikyta nuolaida.
- Daily Card 20% 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius