logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

2021 m. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionatas Vakarinė dalis

Š 2021-12-04 19:00
Avia Solutions Group arena, Vilnius
18.00 - 25.00

ŠOKIAI SUGRĮŽTA!

Praėjus vos dvejiems metams nuo Vilniuje vykusio Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionato mūsų šalyje vyks dar vienas įspūdingas tarptautinis šokių turnyras. Šįkart Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje dėl geriausiųjų vardo varžysis jaunieji šokėjai, kurie gruodžio 4 dieną kovos dėl Pasaulio jaunių 10 šokių čempionato aukso!

Turnyro metu išvysime geriausius jaunuosius šokėjus iš 30 pasaulio šalių, o Lietuvos garbę gins Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionate poros atliks po penkis standartinius (lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas, kvikstepas) ir penkis Lotynų Amerikos šokius (samba, čia čia čia, rumba, pasodoblis, džaivas), todėl turnyras abejingų šokiams nepaliks!

Renginiui taip pat yra paruošta ir įspūdinga parodomoji programa – hiphopo šokėjų pasirodymai, todėl žiūrovų arenoje laukia veiksmo kupinas vakaras. Nepraleiskite progos savo akimis išvysti įspūdingiausio šių metų šokių renginio Lietuvoje ir palaikyti jaunuosius mūsų šalies talentus kovoje dėl čempionų titulo.

Dieninėje renginio dalyje žiūrovai nuo 10:00 val. galės mėgautis vaikų grupių varžybomis, o atrankiniai pasaulio čempionato turai prasidės 14.00 val. Vakarinė dalis (finaliniai turai ir parodomoji programa) – 19.00 val.

Renginį organizuoja Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) ir Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF).

Dėmesio! Į renginį bus įleidžiami tik galiojantį „Galimybių pasą“ turintys žiūrovai. Įsigydami bilietą, patvirtinate, kad renginio dieną turėsite galiojantį „Galimybių pasą“. „Galimybių paso“ nepateikusiems žiūrovams, pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes. Arenoje bus prekiaujama maistu ir gėrimais, tačiau juos vartoti bus galima tik tam skirtose vietose; vartojimas tribūnose – draudžiamas.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
2021 m. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionatas Vakarinė dalis Š 2021-12-04 19:00 Avia Solutions Group arena, Vilnius 18.00 - 25.00
Renginio vieta
Avia Solutions Group arena
Ozo g. 14 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos sportinių šokių federacija
Žemaitės g. 6
852136503
Įmonės kodas: 190748215