logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

2022 m. FK ''Žalgiris'' abonementas

K 2022-03-31 22:00
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
60.00

FK „Žalgiris“ 2022 metų sezono abonementai

Futbolo klubo „Žalgiris“ 2022 metais laukia neeilinė sukaktis – 75 metai nuo komandos įkūrimo.

Ištikimiausi aistruoliai naujam, jubiliejiniam sezonui gali ruoštis jau dabar – įsigyti proginius „Žalgirio“ abonementus 2022 metų futbolo sezonui.

Kurkime naujas tradicijas kartu!

Atsiėmimas

Šioje svetainėje perkama tik abonemento rezervacija. Abonemento kortelę bus galima atsiimti prekybos centro OZAS parduotuvėje „Sportland“ (Ozo g. 18, Vilnius) nuo gruodžio 13 d. Norėdami garantuoti kortelės atsiėmimą iki gruodžio 24 d. įsigykite abonementą iki gruodžio 5 d.

Įsigiję abonementą iki 2021 m. pabaigos gaus dovaną – specialią „Žalgirio“ komandos nuotrauką. Dovanų skaičius ribotas.

Galiojimo taisyklės

Abonementas skirtas 1 asmeniui ir galioja FK „Žalgiris“ rengiamose 2022 metų sezono namų rungtynėse A lygoje ir LFF taurės turnyre.
 
Abonementas negalioja UEFA turnyrų rungtynėse ir LFF organizuojamose rungtynėse – taurės finale ir Supertaurės rungtynėse.

Abonementų savininkai taip pat galės su 30% nuolaida įsigyti bilietus į 2022/2023 UEFA taurių turnyrų namų rungtynes su išskirtine privilegija - pirmiesiems išsirinkti norimas vietas stadione dar iki prasidedant viešai prekybai. Taip pat abonemento savininkas turės galimybę už standartinę kainą įsigyti iki trijų papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

Abonementas taip pat gali suteikti nuolaidą „Žalgirio“ partnerių prekėms ir/ar paslaugoms. Informacija apie tai skelbiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Abonementas“).

Abonementas negarantuoja, jog jos savininkas pateks į rungtynes, jei jose bus taikomi žiūrovų skaičiaus ar pan. ribojimai, nustatyti su COVID-19 pandemijos valdymu susijusiais LR Vyriausybės nutarimais, pagal juos priimtomis LFF taisyklėmis ir/ar FK „Žalgiris“ nustatyta tvarka. Klubas pasilieka teisę tvarką koreguoti ir nustatyti prioritetus priklausomai nuo esamų taisyklių ir aplinkybių.

Kortelės savininkas privalo laikytis LR Vyriausybės ir kitų nutarimų, esant reikalui pateikti reikalingus dokumentus (pvz. galimybių pasą, asmens dokumentą).

Naujausia ir detalesnė informacija apie patekimo į artimiausias rungtynes tvarką pateikiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Abonementas“).

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
2022 m. FK ''Žalgiris'' abonementas K 2022-03-31 22:00 Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius 60.00
Svarbi informacija
Įsigijus abonementus, jų korteles bus galima atsiimti nuo 2021 m. gruodžio 13 d. „Sportland“ parduotuvėje prekybos centre „Ozas“. Prekyba abonementais vyksta iki 2022 m. kovo 31 d.

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Organizatorius
Všį FK ''Žalgiris''
Všį FK ''Žalgiris''
Olimpiečių g. 17 Vilnius
+370 62073117 / info@fkzalgiris.lt
Įmonės kodas: 302309678