Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP ROUND - NESTE WORLD RX OF LATVIA

Š 2018-09-15 09:00 - S 2018-09-16 17:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga
19.95 - 301.20
Ralis-krosas yra sunkios, greitos ir malonios žiūrėti varžybos, į kurias susirenka geriausi lenktynininkai, pavyzdžiui, ralio legenda Peteris Solbergas ir netgi devynis kartus pasaulio ralio čempionu tapęs Sebastianas Loebas. Kartu su šiomis žvaigždėmis prie starto linijos stos kylantys Latvijos autosporto talentai Reinis Nitišsas ir Janis Baumanis. Jie vairuos 600 AG lenktyninius automobilius, galinčius pasiekti 100 km/h greičiau nei „F1“ bolidai. Vairuotojai nebijo kontakto ir laimėtojas dažniausiai paaiškėja tik po įnirtingos kovos, garantuojančios žiūrovams dvi adrenalino ir azarto kupinas dienas.
Latvijos etape dalyvaus ne tik Pasaulio ralio kroso čempionato ir Europos ralio kroso čempionato SuperCar klasės, bet ir Europos ralio kroso čempionato Super1600 klasė.
Varžybų savaitgalio šeštadienį numatytos treniruotės ir du kvalifikaciniai važiavimai, tuo tarpu sekmadienį galėsite stebėti kitus du kvalifikacinius važiavimus, pusfinalį ir finalą.
Daugiau informacijos www.latviarx.lv

Iš A tribūnos žiūrovai gali matyti visą ralio kroso trasą, tačiau ypač gerai matoma starto tiesioji ir pirmieji trasos vingiai. Dalis tribūnos turi stogo dangą. Ši tribūna yra arčiausiai lenktynininkų serviso parko.
• Sėdimosios vietos tribūnoje nesunumeruotos.
• Su bilietu galima patekti į serviso parko zoną.

Iš B tribūnos žiūrovai gali matyti didelę dalį trasos, tačiau ypač gerai matomas varžybų startas, finišas ir Joker rato dalis.
• Sėdimosios vietos tribūnoje nesunumeruotos.
• Su bilietu galima patekti į serviso parko zoną.

C tribūna bus įrengta prie esamos Bikerniekų automobilių kelio trasos. Centrinė jos dalis bus priešais didžiausią trasos trampliną ir, priklausomai nuo parduotų bilietų skaičiaus, tribūna bus prailginta abiem kryptimis.
Žiūrovai matys didelę trasos dalį. Apytikriai 10 minučių pėsčiomis iki serviso parko.
• Sėdimosios vietos tribūnoje nesunumeruotos.
• Su bilietu galima patekti į serviso parko zoną.

Iš D tribūnos žiūrovai matys apytikriai 50 % trasos.
• Sėdimosios vietos tribūnoje nesunumeruotos.
• Su bilietu galima patekti į serviso parko zoną.

Stovimosios vietos trasos pakraštyje esančiame miške. Matomumas ribotas.
• Su bilietu negalima patekti į serviso parko zoną.

Į VIP bilietą įeina atskira vieta automobiliui šalia tribūnų, maitinimas šildomoje palapinėje ir specialiai skirta VIP zona bei tribūnos, iš kurių galima matyti didelę trasos dalį, ypač startą ir Joker rato dalį.
• Su bilietu galima patekti į serviso parko zoną.

Tik Latvijos piliečiams
Įėjimo bilietas neįgaliam asmeniui (Latvijos piliečiui, kuris nėra neįgaliojo vežimėlyje)

C sektorius
Kaina: 1 EUR
Įėjimo belietas galioja neįgaliam asmeniui – Latvijos piliečiui, kuris nėra neįgaliojo vežimėlyje. Tuo atveju, jeigu neįgalus asmuo yra vaikas (kuriam dar nėra 18 metų), jį lydintis asmuo taip pat turi įsigyti šį įėjimo bilietą (1 EUR). Prie įėjimo, toje vietoje, kur vyks renginys, kartu su bilietu privaloma parodyti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą. Renginio organizatoriai turi teisę atsisakyti įleisti į renginį lankytoją (neįgalųjį asmenį), jei kartu su įėjimo bilietu šis neparodo galiojančio neįgaliojo pažymėjimo.

Visi aukščiau minimi asmenys privalo prie įėjimo parodyti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą!


Prieš įsigyjant bilietą ir apsilankant renginyje prašome susipažinti su Renginio lankytojų taisyklėmis!

Vaikams iki 6 metų (imtinai, t. y. Renginio dieną vaikui dar nėra suėję 7 metai) įėjimas nemokamas, jeigu neužimama sėdimosios vietos.
Jaunėlių bilietas – vaikams nuo 7 iki 12 metų (imtinai, t. y. Renginio dieną vaikui dar nėra suėję 13 metų) 25 % nuolaida bilietui bet kuriame sektoriuje (išskyrus VIP).

Renginio nuoroda: http://latviarx.lv/lv/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP ROUND - NESTE WORLD RX OF LATVIA Š 2018-09-15 09:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga 19.95 - 301.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~09:00
Renginio trukmė: rugsėjo 5-6 dienomis
Renginio kalba: latvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Vieta neįgaliesiems su vežimėliais: taip
Nuolaida neįgaliesiems: taipRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Organizatorius
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Celtnieku iela 23 LV-3201 Talsi