Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PARKING FOR EVENT DAYS. FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS NESTE WORLD RX OF LATVIA

Š 2018-09-15 09:30 - S 2018-09-16 18:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga
Automobilių stovėjimo aikštelės bilietus gali įsigyti tik tie asmenys, kurie įsigijo NESTE WORLD RX OF LATVIA įėjimo bilietus. Perkant stovėjimo aikštelės bilietą bus būtina nurodyti 14 ženklų kodą, esantį ant NESTE WORLD RX OF LATVIA bilieto (prie brūkšninio kodo). Lankytojų patogumui sektorių A, B, D ir stovimų vietų bilietų savininkams yra numatyta STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 1, o C sektoriaus lankytojams – arčiau sektoriaus esanti STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 2. Su C sektoriuje įsigytu bilietu lankytojas negali pirkti bilieto STOVĖJIMO VIETAI 1, o su sektorių A, B, D ir stovimų vietų bilietais negalima pirkti vietos STOVĖJIMO AIKŠTELĖJE 2. VIP bilietų savininkams automobilių stovėjimo vieta yra įtraukta į bilieto kainą, ji bus netoli VIP zonos.

AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 1 / PARKING 1
Automobilių stovėjimo aikštelė lengviesiems automobiliams yra ties Bikerniekų kelio trasa. Ši aikštelė yra skirta A, B, D ir stovimų vietų (ST) sektorių lankytojams. Stovėjimo aikštelės bilietas galioja abiem varžybų dienoms – 15.-16.09.2018. Įvažiavimas į aikštelę iš Šmerlio gatvės.

AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 2 / PARKING 2
Automobilių stovėjimo aikštelė lengviesiems automobiliams yra ties Bikerniekų kelio trasa. Ši aikštelė yra skirta C sektoriaus lankytojams. Stovėjimo aikštelės bilietas galioja abiem varžybų dienoms – 15.-16.09.2018. Įvažiavimas į aikštelę iš Bikerniekų gatvės.

Renginio nuoroda: http://latviarx.lv/lv/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
PARKING FOR EVENT DAYS. FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS NESTE WORLD RX OF LATVIA Š 2018-09-15 09:30 Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga
Svarbi informacija
AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 1 / PARKING 1 - ši aikštelė yra skirta A, B, D ir stovimų vietų (ST) sektorių lankytojams. Stovėjimo aikštelės bilietas galioja abiem varžybų dienoms – 15.-16.09.2018. Įvažiavimas į aikštelę iš Šmerlio gatvės.

AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 2 / PARKING 2 - ši aikštelė yra skirta C sektoriaus lankytojams. Stovėjimo aikštelės bilietas galioja abiem varžybų dienoms – 15.-16.09.2018. Įvažiavimas į aikštelę iš Bikerniekų gatvės.

VIP bilietų savininkams automobilių stovėjimo vieta yra įtraukta į bilieto kainą, ji bus netoli VIP zonos.
Renginio vieta
Organizatorius
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Celtnieku iela 23 LV-3201 Talsi