Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tri-Ace Tyre Latvijas Drifta Kausa 3. posms Jelgavā

S 2018-07-15 15:00
S/K Rullītis, Aku ceļš 1, Jelgava
Kylančios Jelgavos šonaslydžio žvaigždės varžysis dėl įspūdingų padangų prizo

Dėl dramatiškų kovų turnyrinėje lentelėje ir iki šiol neregėtu prizų fondu šonaslydis kitą savaitę grįš į Jelgavą. Latvijos šonaslydžio taurės „Street“ ir „ProAm“ klasės, kuriose startuoja būsimos PRO žvaigždės, renovuotame sporto ir poilsio komplekse „Rullītis“ praleis jau trečią savo sezono etapą.

Jelgavoje vykstantis šonaslydžio etapas paskutiniais sezonais tapo neatskiriama Latvijos taurės dalimi. Kasmet renginio organizatoriai stengiasi pasirūpinti kokia nors staigmena (pavyzdžiui, praėjusias lenktynes komentavo laidų „Zebras“ ir „Greičio gentis“ vedėjas Paulas Timrotas (Pauls Timrots)), tad nenuvils ir šiemet – varžybų metu vyks „Tri-Ace Tyre Challenge“, kuriose kiekvienos klasės pirmų aštuonių vietų laimėtojai iš viso gaus 76 naujas „Tri-Ace“ padangas.

Norint dalyvauti „Tri-Ace Tyre Challenge“ ir varžytis dėl prizų, startuoti būtina su organizatorių rekomenduojamais „Tri-Ace“ padangų modeliais. „Street“ klasei skirtos gatvės padangos, savo ruožtu galingiausia „ProAm“ klasė startuos su kryptinio tipo modeliu. Žinoma, kovoje dėl Latvijos šonaslydžio taurės etapo pirmų vietų ir galutinio vertinimo taškų leidžiama dalyvauti ir su kitų gamintojų padangomis.

Po dviejų varžybų konkurencija bendroje turnyrinėje lentelėje yra labai atkakli – pirmąjį „Street“ penketuką skiria beveik 20 taškų (už etapo pergalę skiriama maksimaliai – 112 taškų), kol „ProAm“ rezultatai bus dar ryškesni ir pirmąjį penketuką pasieks dešimties taškų riba.

Gatvės klasės lyderis yra Ansis Andersonas (Ansis Andersons), vis dėlto jam ant kulnų lipa Matisas Krėslinis (Matīss Krēsliņš), kuris praėjusiais metais Jelgavoje iškovojo antrą vietą. Tuo metu „ProAm“ įskaitoje pirmąjį penketuką sudaro keturi „Bėrziniai“, iš kurių daugiausia taškų pelno Intas Bėrzinis (Ints Bērziņš). Vienintelis tarp lyderių ne Bėrzinis – jelgavietis Kasparas Skrinda (Kaspars Skrinda), kuris lenktynėse neabejotinai turės didžiausią gerbėjų paramą.

Galbūt lenktynėse nustebins ir rezultatai, kadangi pastaraisiais metais būtent Jelgavoje keli „drifteriai“ iškovojo savo pirmąsias pergales. Tarp jų yra tokie pilotai kaip Janis Bralytis (Jānis Brālītis) ir Kristianas Burkovas (Kristians Burkovs), kurie šiemet jau išbandė savo jėgas įvairaus masto PRO lenktynėse.

Šeštadienį, liepos 14 d., Rulyšų trasoje bus apšilimas, o sekmadienį, liepos 15 d., viskas vyks realiu lenktynių režimu. Pirmoje dienos pusėje paliksime treniruotes ir kvalifikacinius važiavimus, o po oficialaus lenktynių atidarymo (15.00 val.) trasoje prasidės tandemų kovos.

Daugiau informacijos apie „Tri-Ace Tyre“ Latvijos šonaslydžio taurės 3 etapą galima rasti renginio svetainėje – www.jelgavadrift.lv Išankstinių bilietų už mažesnę kainą – 8 Eur – galima gauti www.bilesuserviss.lv ir visose „Biļešu Serviss“ kasose. Lenktynių dieną trasoje bilietų kainos suaugusiesiems sieks 10 Eur, pensininkams – 3 Eur, o vaikams iki 12 metų ir neįgaliesiems renginys nemokamas. Automobilių stovėjimo aikštelė – nemokama.

Lenktynių tvarkaraštis:
Šeštadienis, liepos 14 d.

16.00-17.50 val. – „Street“ treniruotė
18.00-20.00 val. – „ProAm“ treniruotė

Sekmadienis, liepos 15 d.
11.00-12.30 val. – „Street“ kvalifikacija
13.10-14.20 val. – „ProAM“ kvalifikacija
15.00 val. – lenktynių atidarymas
15.30-17.20 val. – „Street“ finaliniai važiavimai
17.30-19.00 val. – „ProAm“ finaliniai važiavimai
19.20 val. – apdovanojimų ceremonija

Renginio nuoroda: https://www.jelgavadrift.lv/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Tri-Ace Tyre Latvijas Drifta Kausa 3. posms Jelgavā S 2018-07-15 15:00 S/K Rullītis, Aku ceļš 1, Jelgava
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~10:00
Renginio trukmė: ~4:20
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos neįgaliesiems vežimėlyje: taip
Vieta skirta neįgaliesiems vežimėliuose: taip
Renginio organizatorius prisiiama atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Aku ceļš 1, Jelgava Latvija
Organizatorius
KP MOTORSPORT, biedrība
Sabiles iela 15-1 Rīga LV-1046 Rīga