Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Baltijos šalių, Lenkijos ir Lietuvos ralio kroso čempionatai

S 2018-07-29 09:00
Vilkyčių autosporto kompleksas, Šilutė
10.00 - 15.00
2018 m. liepos 29 d. Vilkyčių automobilių sporto komplekse vyks Baltijos šalių, Lenkijos ir Lietuvos ralio kroso čempionatas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Ralio krosas Vilkyčiuose įdomus tuo, kad bus lenktyniaujama ant skirtingų dangų. Dalis 850 metrų ilgio trasos driekiasi žvyro, dalis – asfalto danga. Be to, intrigos pridės – „jokerio“ ratas. Tai tam tikra trasos dalis, kuria važiuojant galima aplenkti konkurentą ir išvažiuoti į trasą palankesnėje pozicijoje. Kai kurie sportininkai įgudo sėkmingai pasinaudoti „jokerio“ ratu ir taip pagerinti savo rezultatą, tačiau šis ratas ne be reikalo taip pavadintas, nes, manevrui nepavykus, sportininkas į trasą gali grįžti praradęs turėtą poziciją. Tai neabejotinai gera žinia ir Baltijos šalių ralio kroso gerbėjams, kurie galės pamatyti kaip varžovų klaidas lenktynių metu medžioja patyrę ralio kroso vilkai. Šiemet sulauksime svečių iš Latvijos, Lenkijos ir Estijos. Susitinkame Vilkyčių automobilių sporto komplekse liepos 29 dieną.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Baltijos šalių, Lenkijos ir Lietuvos ralio kroso čempionatai S 2018-07-29 09:00 Vilkyčių autosporto kompleksas, Šilutė 10.00 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~09:00
Renginio trukmė: ~9:00 - 18:00
Renginio kalba: lietuvių
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kebelių 4, Kebelių km. Šilutės r. Šilutė Lietuva
Organizatorius
ASK VILKYČIAI
Minijos g. 27 Vilkyčių km. Šilutės raj.