Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Eurolygos ketvirtfinalis I: Žalgiris - Olympiacos

A 2018-04-24 19:44
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
30.30 - 41.30
Nuo pat dabartinės Eurolygos įkūrimo 2000-aisiais Kauno „Žalgiris“ joje rungtyniauja kiekvienais metais. Gilios krepšinio tradicijos, šlovinga istorija, nuoseklūs sportiniai rezultatai, aistringiausi ir ištikimiausi fanai – ši nenugalima kombinacija lemia tai, jog „Žalgiris“ yra užtikrintai įsitvirtinęs tarp Europos krepšinio elito.

Antrąjį sezoną iš eilės Kauno „Žalgirio“ krepšininkų laukia naujojo formato Eurolygos varžybos, kuriose visos 16 komandų po du kartus sužais tarpusavyje. Tai reiškia, kad „Žalgirio“ arenoje išvysime visas stipriausias Europos klubinio krepšinio komandas.

Kauno „Žalgiris“ žiūrovus kviečia ne tik stebėti krepšinio kovas su stipriausiomis Europos komandomis, bet ir dalyvauti smagiuose rėmėjų žaidimuose, kuriuose ir laimėjęs, ir pralaimėjęs būna apipilti prizais. Per kiekvienas Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje vyrauja pakili nuotaika ir vyksta tikra krepšinio fiesta.

Šešerius metus iš eilės „Žalgirio“ arena yra viena labiausiai lankomų visoje Eurolygoje. Žalgiriečiai kviečia tęsti šią tradiciją, aistringai palaikyti komandą ir žygiuoti drauge per Eurolygą dar viename įspūdingame krepšinio sezone!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Eurolygos ketvirtfinalis I: Žalgiris - Olympiacos A 2018-04-24 19:44 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 30.30 - 41.30
Svarbi informacija
BILIETAI PARDUODAMI TIK KASOSE!

Nuolaidos: netaikomos
- Vaikai iki 6 m. (imtinai) įleidžiami nemokamai (su lydinčiu asmeniu ir neužimant papildomai vietos).
- Bilietai asmenims judantiems vežimėlio pagalba parduodami už mažiausią neakcinę kainą „Žalgirio“ arenos kasoje arba susisiekus telefonu: +370 37 452459 ir el. paštu: bilietai@zalgiris.lt

Pirkdamas bilietus, klientas privalo įvertinti tai, kad bilietai yra nekeičiami ir negrąžinami.
Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
VŠĮ ''Žalgirio krepšinio centras''
KarKaraliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas
Įmonės kodas 302811111