Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšaukta) A lyga: FK Žalgiris - FK Sūduva

S 2020-11-08 15:00
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius

Atnaujinta 2020 11 05

Atsižvelgiant į LR Vyriausybės sprendimą dėl karantino paskutinės šio Lietuvos futbolo A lygos sezono Vilniaus „Žalgirio“ rungtynės su „Sūduva“ negalės vykti su žiūrovais.
Rungtynės turėjo vykti spalio 31 d., bet dėl viruso protrūkio „Sūduvos“ komandoje nukeltos į lapkričio 8 d.
Vyriausybės nutarimu visoje Lietuvoje skelbiamas karantinas, kuris truks nuo 2020 m. lapkričio 7 iki 29 d. Karantino metu draudžiami visi renginiai, išskyrus aukšto meistriškumo sporto varžybas, kai jos vyksta be žiūrovų.
FK „Žalgiris“ atsiprašo visų gerbėjų dėl patirtų nepatogumų.
Pirkę kasose prašome kreiptis el. paštu:
info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų lapkričio 12 dienos.
Prašymai priimami iki lapkričio 20 d.
 

----

DĖMESIO!
Informuojame, kad rungtynės A lyga: FK Žalgiris - FK Sūduva, kurios turėjo įvykti spalio 31 d. 17:00 Vilniuje yra perkeliamas į lapkričio 8 d. 15:00.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginiu data prašome kreiptis el. paštu: 
info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki lapkričio 4 d.
Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.


Sezono kulminacijoje – dviejų stipriausių Lietuvos futbolo klubų mūšis, kuriame gali paaiškėti A lygos čempionų titulo likimas. Futbolo klubas „Žalgiris“ stos į žūtbūtinę kovą prieš ilgametį priešininką Marijampolės „Sūduvos“ klubą.

Būk su „Žalgiriu“! Būk stadione!

DĖMĖSIO! Pagal LR Vyriausybės naujus nurodymus rungtynių metu žiūrovams PRIVALOMA dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis 1 metro atstumo nuo aplinkinių žmonių.

Taip pat atsižvelgiant į naują sporto renginių organizavimo tvarką bilietų prekyba vyksta TIK INTERNETU.

Pagal LR Vyriausybės nustatytą prevencinę tvarką COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais žiūrovų taip pat prašome užsiregistruoti paliekant savo kontaktinius duomenis.
https://fkzalgiris.lt/ziurovo-registracija/

Bilietai į „Žalgirio“ rungtynes išankstinėje prekyboje kainuoja 3,50 eurų. Rungtynių dieną kaina išauga iki 5 eurų už bilietą.

Visas komandos namų rungtynes A lygoje ir „Hegelmann LFF taurės“ turnyre gali nemokamai stebėti moksleiviai (iki 12 metų), senjorai ir neįgalūs asmenys (visi privalo pateikti atitinkamus pažymėjimus) bei medikai pateikę darbuotojo pažymėjimą. Į visas A lygos ir „Hegelmann LFF taurės“ rungtynes namuose galioja 2020 metų sezono abonementai.

Atsižvelgiant Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas ir nutarimus dėl COVID-19 turite sėdėti vietose, kurios nurodytos biliete.

PRAŠOME žiūrovų visuomet laikytis bent 1 metro atstumo (išskyrus šeimos narius), dezinfekuoti rankas, laikytis kitų higienos priemonių.

REKOMENDUOJAME bilietus įsigyti iš anksto, o į rungtynes atvykti bent 30 min. prieš jų pradžią, taip išvengsite eilių.

Į stadioną nevykite tuo atveju, jei jums pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai: karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas.

Asmenys, kuriems šie simptomai pasireiškia, neįleidžiami į stadioną arba bus paprašyti palikti varžybų vietą. Dėl tolesnių veiksmų rekomenduojama konsultuotis karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšaukta) A lyga: FK Žalgiris - FK Sūduva S 2020-11-08 15:00 Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
Svarbi informacija
RUNGTYNIŲ DIENĄ BILIETAI BRANGS IR KAINUOS 5 EUR!
 
Bilietai parduodami tik internetu!

Norintys didesnio komforto bei išskirtinio vaizdo stadione gali pasirinkti ir 13 eurų kainuojantį VIP bilietą.
Durys atidaromos: likus valandai iki rungtynių
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: viena
Įleidžiami nemokamai:
- moksleiviai iki 12 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai (apsaugos darbuotojui pateikus moksleivio pažymėjimą). Vyresni moksleiviai į stadioną nemokamai patekti gali tik organizuota grupe ir tik užpildę bei pateikę specialią paraišką (daugiau informacijos - http://www.fkzalgiris.lt/lt/stebek).
- senjorai įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti senjoro pažymėjimą).
- neįgalieji įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti neįgalumą įrodantį dokumentą).

Amžiaus cenzas: nėra
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE
Renginio organizatorius: Futbolo klubas Žalgiris, VšĮ.
Daugiau informacijos: www.fkzalgiris.lt
Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų.
Nuolaidos: išankstiniams bilietams

Akreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Organizatorius
Všį FK ''Žalgiris''
Všį FK ''Žalgiris''
Olimpiečių g. 17 Vilnius
+370 62073117 / info@fkzalgiris.lt
Įmonės kodas: 302309678