Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

FK ''Stumbras'' 2018 m. sezono rungtynės

Š 2018-09-22 17:00
2.00 - 3.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Kauno „Stumbro“ futbolo klubas 2017 m. po beveik dešimties metų pertraukos į Kauną sugrąžino prestižinį trofėjų – Lietuvos futbolo taurę. Finale Vilniaus „Žalgirį“ nukarūnavęs stipriausias Kauno miesto futbolo klubas šiemet Kauno ir Lietuvos garbę gins ir UEFA Europos lygos atrankos turnyre.

Istorinį sezoną „Stumbras“ pasitinka sustiprėjęs – komanda išsaugojo ne tik visą trenerių štabą su Ganos rinktinę į Olimpines žaidynes išvedusiu garsiuoju Mariano Barreto priešakyje, bet ir lyderius bei visą ekipos branduolį.

„Stumbro“ gretose rungtyniauja ne tik talentingiausi lietuviai iš šalies jaunimo rinktinių, bet ir jauni bei gabūs užsieniečiai, turintys begalinį norą tobulėti ir siekti aukščiausių tikslų.

Šaltuoju metu laikotarpiu komanda namų rungtynes žais Nacionalinės futbolo akademijos stadione (Aukštaičių g. 51, šalia „Ledo arenos“), į kurį visi žiūrovai bus įleidžiami nemokamai! Atšilus orams  „Stumbras“ žiūrovų palaikymo lauks legendiniame S. Dariaus ir S. Girėno stadione (Perkūno al. 5).

Aktualiausios naujienos, statistika, foto ir vaizdo medžiaga bei kita aktuali informacija – moderniausioje Lietuvoje futbolo interneto svetainėje www.fcstumbras.lt

#FCStumbras #WeAreStumbras

Renginio nuoroda: http://www.fcstumbras.lt

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti