Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

FK ''Stumbras'' - FK ''Kauno Žalgiris''

Š 2018-09-22 17:00
S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, Kaunas
Kauno „Stumbro“ futbolo klubas 2017 m. po beveik dešimties metų pertraukos į Kauną sugrąžino prestižinį trofėjų – Lietuvos futbolo taurę. Finale Vilniaus „Žalgirį“ nukarūnavęs stipriausias Kauno miesto futbolo klubas šiemet Kauno ir Lietuvos garbę gins ir UEFA Europos lygos atrankos turnyre.

Istorinį sezoną „Stumbras“ pasitinka sustiprėjęs – komanda išsaugojo ne tik visą trenerių štabą su Ganos rinktinę į Olimpines žaidynes išvedusiu garsiuoju Mariano Barreto priešakyje, bet ir lyderius bei visą ekipos branduolį.

„Stumbro“ gretose rungtyniauja ne tik talentingiausi lietuviai iš šalies jaunimo rinktinių, bet ir jauni bei gabūs užsieniečiai, turintys begalinį norą tobulėti ir siekti aukščiausių tikslų.

Šaltuoju metu laikotarpiu komanda namų rungtynes žais Nacionalinės futbolo akademijos stadione (Aukštaičių g. 51, šalia „Ledo arenos“), į kurį visi žiūrovai bus įleidžiami nemokamai! Atšilus orams  „Stumbras“ žiūrovų palaikymo lauks legendiniame S. Dariaus ir S. Girėno stadione (Perkūno al. 5).

Aktualiausios naujienos, statistika, foto ir vaizdo medžiaga bei kita aktuali informacija – moderniausioje Lietuvoje futbolo interneto svetainėje www.fcstumbras.lt

#FCStumbras #WeAreStumbras

Renginio nuoroda: http://www.fcstumbras.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
FK ''Stumbras'' - FK ''Kauno Žalgiris'' Š 2018-09-22 17:00 S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, Kaunas
Svarbi informacija
Durys atidaromos: likus valandai iki rungtynių
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Įleidžiami nemokamai: neįgalieji ir vaikai iki 12 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- moksleiviams, studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 5 už 4 kainą!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Perkūno al. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
Ta pati renginio vieta