Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

FK ''Sūduva'' 2018 metų abonementas

Š 2018-03-31 22:00
ARVI futbolo arena, Marijampolė
20.00
LFF Supertaurės rungtynėms abonementai negalios, šį mačą rengia ne „Sūduva“, o Lietuvos futbolo federacija.

Marijampolės futbolo klubo „Sūduva“ rungtynės - lankomiausios Lietuvoje, o 2017-aisiais Marijampolėje buvo pasiektas ir pastarojo dešimtmečio A lygos lankomumo rekordas!

Lietuvos čempionai, šiais metais keičiantys bilietų į rungtynes kainodarą, kviečia aistruolius įsigyti abonementus į visas „Sūduvos“ rengiamas A lygos bei LFF taurės rungtynes ir įdomias kovas visada stebėti tik iš savo mėgstamų vietų!

2018 metais „Sūduva“ savo arenoje sužais mažiausiai 16 rungtynių A lygoje ir LFF taurės turnyre, bet šis skaičius, priklausomai nuo po 4 ratų A lygoje užimamos vietos ir LFF taurės turnyro burtų, gali išaugti iki 19 (būtent tiek rungtynių Marijampolės komanda namie sužaidė 2017-aisiais).

Bilietai į atskiras rungtynes šiemet Marijampolėje kainuos mažiausiai 2 eurus (įsigyjant bilietus iš anksto bet kuriame sektoriuje, išskyrus D ir E), o daugiausiai - 5 eurus (rungtynių dieną į D ir E sektorius).

Abonemento kaina - tik 20 eurų (taip pat ir įsigyjant vietas D ir E sektoriuose), tad juos įsigyjantieji tikrai sutaupys!

Be to, abonementų turėtojai gaus išskirtinę galimybę įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes („Sūduva“ šiais metais debiutuos Čempionų lygoje, o iškritimo iš šio turnyro atveju persikels į Europos lygą) su papildoma nuolaida dar prieš prasidedant viešai bilietų prekybai!

Primename, kad „Sūduvos“ namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre moksleiviai (12 metų ir naujesni) gali stebėti nemokamai, o vyresniems moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems, įsigyjant bilietus iš anksto, bus taikoma 50 proc. nuolaida.

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba nuo vasario 20d. darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki....“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Daugiau informacijos apie abonementus galima gauti el. paštu info@fksuduva.lt arba telefonu +37061547755.
 

Renginio nuoroda: http://www.fksuduva.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki....“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Atsiėmimo tvarkaraštis:

Įsigijusieji abonementus iki vasario 12 dienos juos atsiimti galės nuo vasario 20 d.
Įsigijusieji iki vasario 19 d. - nuo vasario 24 d. (rungtynės su „Stumbru“)
Įsigijusieji iki kovo 2 d. - nuo kovo 8 d. (rungtynės su „Jonava“)
Įsigijusieji iki kovo 8 d. - nuo kovo 14 d. (rungtynės su „Žalgiriu“)
Įsigijusieji iki kovo 31 d. - nuo balandžio 5 d. (rungtynės su „Atlantu“)


Daugiau informacijos apie abonementus galima gauti el. paštu info@fksuduva.lt arba telefonu +37061547755.

Renginio vieta
Kauno g. 125 Marijampolė Lietuva
Organizatorius
Viešoji įstaiga MARIJAMPOLĖS FUTBOLO KLUBAS
P. Armino g. 27 Marijampolė
Įmonės kodas 151470469