Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

UEFA Europos lygos I atrankos etapas: ''Stumbras'' - ''Apollon'' (Kipras)

K 2018-07-12 20:00
Alytaus miesto stadionas, Alytus
Liepos 12 d. Alytaus miesto stadione visų sporto gerbėjų laukia neeilinis reginys – aukščiausio lygio futbolas, kokio Alytuje dar nebuvo! Lietuvos futbolo taurės laimėtojas Kauno „Stumbras” debiutuos prestižiniame UEFA Europos lygos turnyre, kur pirmojo atrankos etapo serijos pirmose rungtynėse susitiks su garsiuoju Limasolio „Apollon” klubu iš Kipro.
„Apollon” praėjusiame Kipro čempionate užėmė antrąją vietą ir eilinį kartą puikiai pasirodė UEFA Europos lygoje, kur pateko į grupių turnyrą ir varžėsi su tokiais klubais kaip „Lyon”, „Atalanta” ir „Everton”.
Kauno „Stumbras” šiemet demonstruoja puikų futbolą Lietuvos A lygoje ir pastaruoju metu iškovojo keturias pergales iš penkių galimų, tame tarpe įveikęs ir Vilniaus „Žalgirį”, ir „Trakus”.
Kauno „Stumbro” gretose rungtyniauja talentingiausi jauni lietuviai ir užsieniečiai. Tai komanda, kuri demonstruoja gražų, atvirą ir akiai patrauklų futbolą. Nepaisant to, kad yra jauniausia Lietuvos čempionato komanda, A lygos lentelėje „Stumbras” pagal prarastus taškus šiuo metu yra trečias.
Rungtynės su „Apollon” – išskirtinė galimybė išvysti aukščiausio lygio Europinį futbolą Alytuje. Laukiame Jūsų, „Stumbrui” reikalingas Jūsų palaikymas!

Renginio nuoroda: http://www.fcstumbras.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
UEFA Europos lygos I atrankos etapas: ''Stumbras'' - ''Apollon'' (Kipras) K 2018-07-12 20:00 Alytaus miesto stadionas, Alytus
Svarbi informacija
Durys atidaromos: likus valandai iki rungtynių
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- moksleiviams, studentams, senjorams ir vaikams iki 12 metų (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 5 už 4 kainą!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Birutės g. 5 Alytus Lietuva
Organizatorius