Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Betsafe-LKL: Klaipėdos ''Neptūnas'' - Panevėžio ''Lietkabelis''

Š 2018-01-27 17:20
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
6.00 - 30.00
„Neptūnas“ Klaipėdoje egzaminuos LKL vicečempionus

Sausio 27 dieną (šeštadienį) Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai kils į mūšį su praėjusio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono vicečempionais Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais, kurių gretose būrys esamų ir buvusių Lietuvos rinktinės žaidėjų – Adas Juškevičius, Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai, Simas Jasaitis, Vaidas Čepukaitis, o komandą treniruoja buvęs Lietuvos rinktinės treneris Ramūnas Butautas.

„Neptūno“ trenerių štabe dirbantys Kazys Maksvytis ir Jurica Žuža bei fizinio pasirengimo treneris Robertinas Vilimas, taip pat „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas puikiai žino didžiąją dalį „Lietkabelio“ ekipos, kadangi prieš tai du sezonus atstovavo „Lietkabeliui“ ir pernai padėjo Panevėžio ekipai iškovoti istorinį – LKL vicečempionų titulą.

Taigi, ambicijos tiek dabartiniams „Neptūno“ atstovams, tiek „Lietkabelio“ klubo nariams įrodyti, kad yra stipresni – didžiulės.

Šį sezoną „Neptūnas“ ir „Lietkabelis“ kovėsi jau du kartus ir pasidalijo po pergalę – 2017 metų spalio 4 dieną Panevėžyje rezultatu 88:76 laimėjo „Lietkabelis“, tačiau 2017 metų gruodžio 2 dieną „Neptūnas“ Klaipėdoje atsirevanšavo taip pat dviženkliu skirtumu – 86:76.

Visi žinome, kad „Neptūnas“ namuose rungtyniauja kur kas agresyviau ir geriau. „Švyturio arenoje“ po „Neptūno“ kojomis krito daug tituluotų ne tik Lietuvos, bet ir Europos komandų.

Taigi, mielieji „Neptūno“ sirgaliai, labai reikalingas jūsų palaikymas ir įkvepiančios skanduotės. Pasipuoškime „Neptūno“ atributika, nudažykime „Švyturio“ areną mėlyną „Neptūno“ spalva ir visi kartu kilkime į šį audringą mūšį.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Betsafe-LKL: Klaipėdos ''Neptūnas'' - Panevėžio ''Lietkabelis'' Š 2018-01-27 17:20 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 6.00 - 30.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Rungtynių dieną – sausio 27 dieną, nuolaidos netaikomos, bilietai brangs.

Durys atidaromos: ~16:20
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
-30 % nuolaida studentams su kodu studentas (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
-30 % nuolaida moksleiviams su kodu moksleivis (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
-30 % nuolaida senjorams su kodu senjoras (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
-30 % nuolaida asmenims su negalia su kodu sunegalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Neptūno krepšinio klubas Všį.
Taikos pr. 61A Klaipėda
Įmonės kodas 141810521