logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

NKL čempionato rungtynės BC Palangos Olimpas - Kauno Žalgiris-2

Š 2023-10-07 15:00
Palangos sporto centras, Palanga

Dėmesio! Įsigijusiems Palangos ''Olimpas'' NKL reguliariojo sezono namų varžybų abonementą, šios varžybos nieko nekainuos! Tereikės prie bilietų kontrolės pateikti abonemento bilietą arba jau gautą abonemento kortelę.

Sezono abonementus galite įsigyti: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/krepsinis/palangos-olimpas-nkl-reguliariojo-sezono-namu-varzybu-abonementas-400763

 

Atsinaujinęs Palangos „Olimpo“ klubas kviečia sirgalius palaikyti komandą ir siekti pergalių kartu! Šiame sezone komanda turės visiškai lietuvišką sudėtį, kurią sudarys ir gerai pažįstami žaidėjai, ir talentingi jaunuoliai.

Karolis Guščikas praėjusiame NKL sezone spindėjo galingu žaidimu ir nuvedė savo buvusią komandą į finalą, taip pat ekipą papildė du pajūrio krašto žaidėjai, praėjusiame sezone rungtyniavę LKL – Julius Kazakauskas bei snaiperis Marius Runkauskas. Aštriais prasiveržimais varžovų gynybą ardys LKL patirtis sukaupęs įžaidėjas Paulius Danisevičius.

Ekipoje liko sparčiai tobulėjantis 21-erių Tadas Budrys, taip pat atvyko Robertas Subotkevičius, 20-metis Tautvydas Baltrušaitis, 20-metis Mantas Litvinas, 22-erių NKL vicečempionas Šarūnas Valunta ir 21-erių Paulius Kazlauskas.

Ekipos vyriausiuoju treneriu dirbęs puikiai pažįstamas ir laisvai lietuviškai kalbantis latvis Sandis Buškevicas, o jam talkins Palangos krepšinio entuziastas ir Lietuvos krepšiniui nusipelnęs Renaldas Seibutis.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
NKL čempionato rungtynės BC Palangos Olimpas - Kauno Žalgiris-2 Š 2023-10-07 15:00 Palangos sporto centras, Palanga 3.60 - 9.00
Renginys NKL čempionato rungtynės BC Palangos Olimpas - Kauno Žalgiris-2
Data / Laikas Š 2023-10-07 15:00
Renginio vieta Palangos sporto centras, Palanga
Kaina 3.60 - 9.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: likus 45 min. iki rungtynių
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos sporto centras
Sporto g. 3 Palanga Lietuva
Organizatorius
Palangos krepšinis, VšĮ
Mokyklos g. 43-4 Palanga
+370 66977697
Įmonės kodas: 304852929
Renginys NKL čempionato rungtynės BC Palangos Olimpas - Kauno Žalgiris-2
Data / Laikas Š 2023-10-07 15:00
Renginio vieta Palangos sporto centras, Palanga
Kaina 3.60 - 9.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti