logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Palangos ''Olimpas'' NKL reguliariojo sezono namų varžybų abonementas

T 2023-10-04 10:00 - T 2024-05-01 10:00
Palangos sporto centras, Palanga

Prasideda pardavimai į naująjį krepšinio klubo Palangos „Olimpas“ Nacionalinės krepšinio lygos sezoną! Jūsų laukia bent 20 reguliariojo sezono varžybų geriausiose Palangos sporto centro vietose!

Dovana! Įsigijus reguliariojo sezono abonementus, jais pasinaudoti galėsite jau draugiškose namų varžybose su Liepojos „Liepoja“ rugsėjo 13 d.!

Dėmesio!

Įsigytus krepšinio abonementus į abonementų korteles galėsite iškeisti Palangos sporto centro kasoje prieš draugiškas varžybas tarp Palangos “Olimpo” ir Liepojos “Liepojos” komandų jau rugsėjo 13d., nuo 16.00 val.

Įsigijus abonementą vėliau, tai galima bus padaryti visą spalio mėnesį prieš bet kurias Palangos „Olimpo“ namų varžybas.

 

Atsinaujinęs Palangos „Olimpo“ klubas kviečia sirgalius palaikyti komandą ir siekti pergalių kartu! Šiame sezone komanda turės visiškai lietuvišką sudėtį, kurią sudarys ir gerai pažįstami žaidėjai, ir talentingi jaunuoliai.

Karolis Guščikas praėjusiame NKL sezone spindėjo galingu žaidimu ir nuvedė savo buvusią komandą į finalą, taip pat ekipą papildė du pajūrio krašto žaidėjai, praėjusiame sezone rungtyniavę LKL – Julius Kazakauskas bei snaiperis Marius Runkauskas. Aštriais prasiveržimais varžovų gynybą ardys LKL patirtis sukaupęs įžaidėjas Paulius Danisevičius.

Ekipoje liko sparčiai tobulėjantis 21-erių Tadas Budrys, taip pat atvyko Robertas Subotkevičius, 20-metis Tautvydas Baltrušaitis, 20-metis Mantas Litvinas, 22-erių NKL vicečempionas Šarūnas Valunta ir 21-erių Paulius Kazlauskas.

Ekipos vyriausiuoju treneriu dirbęs puikiai pažįstamas ir laisvai lietuviškai kalbantis latvis Sandis Buškevicas, o jam talkins Palangos krepšinio entuziastas ir Lietuvos krepšiniui nusipelnęs Renaldas Seibutis.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Palangos ''Olimpas'' NKL reguliariojo sezono namų varžybų abonementas T 2023-10-04 10:00 Palangos sporto centras, Palanga 56.70 - 70.50
Renginys Palangos ''Olimpas'' NKL reguliariojo sezono namų varžybų abonementas
Data / Laikas T 2023-10-04 10:00
Renginio vieta Palangos sporto centras, Palanga
Kaina 56.70 - 70.50
Svarbi informacija

Įsigytus krepšinio abonementus į abonementų korteles galėsite iškeisti Palangos sporto centro kasoje prieš draugiškas varžybas spalio 7d., nuo 16.00 val.

 

Įsigijus abonementą vėliau, tai galima bus padaryti visą spalio mėnesį prieš bet kurias Palangos „Olimpo“ namų varžybas.

Nuolaidos: -20% su "Palangiškio kortele" (bilietų kontrolės metu pateikti nuolaidų kortelę)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos sporto centras
Sporto g. 3 Palanga Lietuva
Organizatorius
Palangos krepšinis, VšĮ
Mokyklos g. 43-4 Palanga
+370 66977697
Įmonės kodas: 304852929
Renginys Palangos ''Olimpas'' NKL reguliariojo sezono namų varžybų abonementas
Data / Laikas T 2023-10-04 10:00
Renginio vieta Palangos sporto centras, Palanga
Kaina 56.70 - 70.50
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti