logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

''Samsonas Rally Utena 2023''

Š 2023-09-30 13:00 - S 2023-10-01 22:00
Aušros g. 47, Utena | Utenos rajonas, Molėtų rajonas, Anykščių rajonas, Utena

Skelbiami „Samsonas Rally Utena“ 2023 ralio žemėlapiai bei oficiali renginio programa.

Atskleidžiama viena didžiausių paslapčių – „Samsonas Rally Utena” 2023 žemėlapiai. Šių metų ralyje laukia 9 unikalūs greičio ruožai tarp kurių Utenos miesto bei testinis ruožai. Pramogų ištroškę žiūrovai taip pat neliks nuošalyje - pramoginėje renginio dalyje net du vakariniai koncertai.

Šeštadienio popietę dalyviai iš Utenos patrauks į rytus, Tauragnų seniūniją, kur jų lauks du greičio ruožai važiuojami po du kartus – GR1 (TRYGG) / GR3 (LANGASTA) bei GR2 (JUSEMA) / GR4 (CRAMO). Juos atskirs kelionė į Utenoje esančią serviso zoną. 

Sutemus ralio automobiliai karuselės principu šturmuos Utenos miesto gatves, kuriose bus įrengtas GR5 (KIA) / GR6 (BATTERY) greičio ruožas.

Sekmadienio rytą dalyviai pajudės į pietinę Utenos rajono dalį kur jų lauks GR7 (WISVELD) / GR9 (8000 RPM) bei GR8 (UTENOS BETONAS) / GR10 (ŠILINĖ) greičio ruožai. Tarp jų bus įsiterpusi serviso zona Utenoje.

Įpusėjus sekmadieniui sportininkai įveiks vieną kart važiuojamą GR11 (P1 FUELS) bei GR12 (NORDIS) ruožus. Po serviso dalyviai dar kartą įveiks tą pačią kelio atkarpą – GR13 (StS) ir pajudės link paskutinio ralio greičio ruožo – GR14 (Bosinox), kuris turėdamas „powerstage” statusą dalyviams leis gauti papildomų taškų.

Taip pat „Samsonas Rally Utena” organizatoriai žiūrovams palengvins ralio stebėjimo vietų paiešką ir pasiūlys geriausias vietas stebėjimui su aprašymais, detaliu žemėlapiu bei koordinatėmis.
 

Taip pat pristatyta oficiali renginio programa:

2023-09-30 (Šeštadienis)

13:00 - Oficiali „Samsonas Rally Utena“ atidarymo ceremonija (Didžioji lauko scena prie Utenos kultūros centro)

Nuo 14:20 iki 18:10 - 4 greičio ruožai (greičio ruožai vyks Utenos rajone)

Nuo 19:30 iki 22:15 - 2 naktiniai greičio ruožai Utenos miesto gatvėse

22:00 - AUGUSTĖS koncertas (Didžioji lauko scena prie Utenos kultūros centro)
 

2023-10-01 (Sekmadienis)

Nuo 8:25 iki 19:00 - 8 greičio ruožai (greičio ruožai vyks Utenos, Anykščių ir Molėtų rajonuose)

20:30 - Iškilminga „Samsonas Rally Utena“ apdovanojimų ceremonija (Didžioji lauko scena prie Utenos kultūros centro)

21:30 JOVANI koncertas (Didžioji lauko scena prie Utenos kultūros centro)
 

„Samsonas Rally Utena“ 2023 vyks rugsėjo 29 - spalio 1 dienomis Utenos, Anykščių bei Molėtų rajonų keliais. Tai itin gausiai lankomos tarptautinį rangą turinčios automobilių ralio varžybos, kurios pateko tarp geriausių Lietuvos automobilių sporto renginių. Taip pat tai paskutinysis Lietuvos automobilių ralio  čempionato etapas, kuriame spręsis čempionato likimas.

---

„Samsonas Rally Utena 2023” tai ne tik Lietuvos automobilių ralio bei ralio sprinto čempionatų finalinis akordas, bet ir Latvijos ralio čempionato paskutinysis etapas, tad būtent čia, begaline ralio istorija apsuptoje Utenoje, spręsis būsimų Lietuvos bei Latvijos čempionų likimas. Rugsėjo 30 – Spalio 1 dienomis vyksiančios varžybos dalyviams pasiūlys 14 nuostabių Utenos, Anykščių bei Molėtų rajonuose esančių greičio ruožų, kurių daugelis buvo važiuoti tik prieš dešimtmetį ar net seniau. Dėl ypatingo šio regiono reljefo keliai pasižymi techniškumu bei natūralių tramplynų gausa, o tai nepalieka nė vieno abejingo stebinčio šį be galo greitų automobilių spektaklį. Taip pat pirmosios ralio dienos bei šeštadienio vakaras bus vainikuotas ypatingu naktiniu greičio ruožu Utenos miesto gatvėmis, kuriame žiūrovai galės išvysti naktinių žibintų, iki raudonumo įkaitusių stabdžių diskų bei iš išmetimo vamzdžių besiveržiančių liepsnų žaismą. Į Uteną atvykę renginio svečiai bei patys uteniškiai bus pamaloninti ne tik įtraukiančiu serviso parku, bet ir pramogine dalimi, kurioje sau ką nors įdomaus ras kiekvienas žiūrovas. Praeitais metais gausiausiomis tapusios „Samsonas rally Utena” varžybos ir šiemet sieks šio titulo, o tą padaryti padės būrys kviestinių užsienio svečių, tad konkurencija „Samsonas Rally Utena 2023” bus maksimali.

 

Dėmesio! Žiūrovas, nuvykęs stebėti automobilių sporto renginio (ralio), savo paties saugumui privalo žinoti šio sporto specifiką ir žiūrovo atsakomybę, kuri yra numatyta LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo pakeitimo įstatyme:

Per renginį ar varžybas sporto mėgėjams ir žiūrovams turi būti sudaryta galimybė susipažinti su varžybų saugumo reikalavimais. Jeigu sporto mėgėjai, žiūrovai nesilaiko nustatytų varžybų saugumo reikalavimų ir viešosios tvarkos taisyklių, organizatorius už žiūrovo patirtą ir (ar) kitiems sukeltą žalą neatsako.
(2008-04-17, Nr.X-1501, VI skyriaus 42 str. 5 p.)

 

Facebook: https://www.facebook.com/samsonasrallyutena/
Instagram: https://www.instagram.com/samsonasrally/

Renginio nuoroda: https://samsonasrally.com/saugumas/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Samsonas Rally Utena 2023'' Š 2023-09-30 13:00 Aušros g. 47, Utena | Utenos rajonas, Molėtų rajonas, Anykščių rajonas, Utena 15.00
Renginys ''Samsonas Rally Utena 2023''
Data / Laikas Š 2023-09-30 13:00
Renginio vieta Aušros g. 47, Utena | Utenos rajonas, Molėtų rajonas, Anykščių rajonas, Utena
Kaina 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~13:00
Renginio trukmė: ~2 dienos
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai su tėvų priežiūra (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Zarasų automobilių sporto klubas ''Akseleratorius''
P. Širvio g. 12-5, Zarasai
rally@samsonas.com / +37061435442
Įmonės kodas: 300541496
Renginys ''Samsonas Rally Utena 2023''
Data / Laikas Š 2023-09-30 13:00
Renginio vieta Aušros g. 47, Utena | Utenos rajonas, Molėtų rajonas, Anykščių rajonas, Utena
Kaina 15.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti