Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarptautinis V. Garasto taurės krepšinio turnyras

Š 2018-09-15 13:00
9.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
V.Garasto taurės turnyras skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui

Klaipėdos Švyturio arenoje jau septintajį kartą rengiamas draugiškas tarptautinis vyrų krepšinio turnyras Vlado Garasto taurei laimėti. Lietuvos krepšinio federacijos garbės prezidento, šalies krepšinio legendos V.Garasto globojamas turnyras, kuriame dalyvaus 4 krepšinio komandos, vyks š.m. rugsėjo 14-15 dienomis.


Tradiciniame draugiškame krepšinio turnyre šiemet susirungs uostamiesčio reprezentacinis klubas, LKL bronzos medalių nugalėtojas Klaipėdos „Neptūnas“, LKL vice čempionas Vilniaus „Rytas“, Estijos pirmenybių čempionas Talino „Kalev/Cramo“ ir Latvijos pirmenybių čempionas Venspilio „Ventspils“.

Krepšinio aistruoliai bei nuolatiniai šio renginio stebėtojai ir šį sykį gali tikėtis daug įtemptų, įspūdingų  turnyro akimirkų – dėl nugalėtojų titulo kovos stiprios komandos. Turnyro dalyvių ekipos varžysis Eurolygos Europos taurės, FIBA Čempionų lygos bei VTB lygos turnyruose.

Švyturio arenoje vyksiantis tarptautinis turnyras V. Garasto taurei laimėti - tai galimybė savo akimis pamatyti bei įvertinti, kaip yra sukomplektuoti  klubai ir ko iš komandų galima tikėtis naujame krepšinio sezone.

Draugiškas krepšinio turnyras truks dvi dienas. Pirmųjų rungtynių pralaimėtojai kitą dieną kovos dėl  III vietos, o laimėtojai dėl pagrindinio trofėjaus - V.Garasto taurės. Apdovanotos bus ne tik pirmos trys komandos, bet ir geriausias krepšininkas iš kiekvieno klubo.

Norintys sutaupyti, turėtų įsigyti turnyro Abonementą ir varžybas stebėti geriausiose vietose – Sektoriuje K. Renginio dieną bilietai brangs.

Šiemet V.Garasto taurės turnyras skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Turnyro tvarkaraštis (dienos bilietas galioja į abi tos dienos varžybas):

Rugsėjo 14 d. (penktadienis)
17:30             Neptūnas – Kalev/Cramo
19:30             Rytas – Ventspils

Rugsėjo 15 d. (šeštadienis)
13:00             Pralaimėtojas – Pralaimėtojas
15:00             Laimėtojas – Laimėtojas
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti