Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

UEFA: FK ''Žalgiris'' - KI ''Klaksvik''

K 2018-07-19 20:00
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
6.00 - 30.00
Startuoja bilietų prekyba į UEFA Europos lygos rungtynes

UEFA Europos lygos pirmojo atrankos varžybų etapo rungtynėse FK „Žalgiris“ susitiks su Farerų salų vicečempionais „KI Klaksvik“. Pirmos atrankos varžybų rungtynės liepos 10 d. įvyks Farerų salų sostinėje Torshaune, atsakomasis mačas – liepos 19 d. Vilniuje.

Po ketverių metų pertraukos į UEFA Europos lygos varžybų verpetus neriantis „Žalgiris“ per savo istoriją su Farerų salų komandomis nebuvo susitikęs. „KI Klaksvik“ klubas per savo ilgametę istoriją 17 kartų tapo Farerų salų čempionu, 6 kartus iškovojo šalies taurę. 2016 ir 2017 m. Klaksviko komanda Farerų salų pirmenybėse užėmė antrą vietą ir pelnė galimybę išmėginti jėgas UEFA Europos lygos varžybose.

Pernai Farerų salų futbolininkai pirmame UEFA Europos lygos atrankos etape susitiko su Švedijos vicečempionų Stokholmo AIK ekipa. Pirmasis mačas „KI Klaksvik“ ekipos aikštėje baigėsi be įvarčių 0:0, o atsakomojoje dvikovoje Stokholme 5:0 triumfavo AIK komanda. Šį sezoną kelią UEFA Europos lygoje „KI Klaksvik“ pradėjo nuo pradinio etapo. Ir po aštuonių nesėkmingų mėginimų – devintuoju bandymu pateko į kitą Europos taurių turnyrų etapą. Burtai „KI Klaksvik“ ekipai parinko varžovus iš Maltos – „FC Birkirkara“ ekipą. Svečiuose Farerų salų komanda sužaidė lygiosiomis 1:1, o savo aikštėje laimėjo 2:1 ir pateko į pirmą atrankos varžybų etapą.

Pirmoji „Žalgirio“ ir „KI Klaksvik“ akistata įvyks liepos 10 d. Torshaune. Liepos 19 d. žalgiriečiai savo varžovus priims Vilniaus LFF stadione. Šios rungtynės prasidės 20 val. Lietuvos laiku. Kviečiame visus iš anksto pasirūpinti bilietais į rungtynes ir padėti „Žalgirio“ futbolininkams žengti į kitą Europos lygos atrankos varžybų etapą.

Prekyba bilietais į „Žalgirio“ ir „KI Klaksvik“ rungtynes prasideda liepos 10 dieną. Billietų kaina – nuo 6 eurų. Primename, kad „Žalgirio“ sezono abonementų savininkai bilietą į UEFA Europos lygos atrankos varžybų rungtynes gali įsigyti su 30% nuolaida. Be to, jiems suteikiama galimybė išsirinkti norimas vietas stadione prieš prasidedant viešai bilietų prekybai. Šia galimybe jie turi pasinaudoti per 24 valandas nuo išankstinės bilietų prekybos pradžios.

Bilietų į „Žalgirio“ ir „KI Klaksvik“ rungtynes ieškokite visose Bilietai.lt kasose bei internetu www.bilietai.lt.

Renginio organizatorius ir Platintojas neatsako už netinkamą bilietų pristatymą arba nepristatymą pirkėjui, jei pirkėjas internete nurodė netinkamą gavėjo adresą.

Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą.
Pirkėjai, pageidaujantys, kad už platinimo taške grąžintus bilietus būtų išrašyta kreditinė PVM sąskaita faktūra, privalo apie tai informuoti Platintoją iki bilieto grąžinimo fakto.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
UEFA: FK ''Žalgiris'' - KI ''Klaksvik'' K 2018-07-19 20:00 Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius 6.00 - 30.00
Svarbi informacija
Išankstinė prekyba abonementų turėtojams su 30% nuolaida nuo liepos 10 d. 10:00 (į nuolaidos laukelį įvesti abonemento numerį)
Vieša prekyba nuo liepos 11 d. 10:00!


Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: viena
Įleidžiami nemokamai: iki 6 metų neužimant papildomos vietos į rungtynes įleidžiami nemokamai (apsaugos darbuotojui pateikus amžių įrodantį dokumentą).
Amžiaus cenzas: nėra
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE
Renginio organizatorius: Futbolo klubas Žalgiris, VšĮ.
Daugiau informacijos: www.fkzalgiris.lt
Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų.
Nuolaidos: išankstiniams bilietams
Renginio vieta
Organizatorius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta