Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

STAND UP

Š 2018-04-14 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
24.95 - 69.00
Balandžio 14 d. Vilniuje „Stand Up per TNT“ šou

Balandžio 14 d. koncertų salėje „Compensa“ įvyks vieno populiariausių TNT kanalo humoristinio šou  Stand Up dalyvių didysis solinis pasirodymas. Komikų vizitinė kortelė – tai nesenstantis humoras, papildytas atlikėjų improvizacija bei charizma – trumpai tariant, visa tai, kas patraukia žiūrovą ir prikausto jo dėmesį iki paskutinės šou minutės.


„Comedy Club Production“ kompanija sukūrė „Stand Up per TNT“ šou.  Tai dar viena humoro variacija, kurios metu geriausi Rusijos stand-up komikai juokingai, lengvai ir natūraliai pristato žiūrovams drąsų ir aktualų humorą. „Vieno mikrofono“ žanro projektas stand-up pastaraisiais metais surado savo žiūrovą ir tapo labai populiarus.

Taline, projekto humoristai – Stas Starovoytov, Slava Komissarenko, Ivan Abramov, Nurlan Saburov ir Julia Ahmedova – pradžiugins koncerto svečius naujais juokingais monologais iš savo gastrolių programos apie kasdienius dalykus, su kuriais tenka susidurti kiekvienam iš mūsų.

„Pokštai, be abejo, išliks pirmoje vietoje, bet mes už jų neslėpsime rimtų temų, o jas atskleisime“, – sako Ruslan Belyj, Comedy Club šou rezidentas ir vienas iš „Stand Up per TNT“ šou kūrėjas. Stand Up humoristai paverčia pokštais dažniausiai gadinančias mūsų nuotaiką problemas, tad naujoje solinėje aktorių programoje dar daugiau pokštų apie provokuojančias ir gyvenimiškas kasdienybes.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
STAND UP Š 2018-04-14 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 24.95 - 69.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
-15% akcija visiems bilietaims
*pasirinkite kainos kategoriją ''15% nuolaida''Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
SIA 75 PRODUCTION
Lielirbes str. 11-48 Ryga
Įmonės kodas LV40103728630
PVM kodas LT100011505712