logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Tarptautinis mažųjų šokėjų festivalis-konkursas ''Šokime kartu - ''Junga'', aš ir tu''

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras
2024 M. KOVO 2 D. 12 VAL.
Palangos koncertų salė, Vytauto g.
43
TARPTAUTINIS MAŽŲJŲ ŠOKĖJŲ FESTIVALIS - KONKURSAS
„ŠOKIME KARTU - „JUNGA“, AŠ IR TU“ 

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro vaikų šokių studija „Junga“ švenčianti savo 75-ąjį kūrybinės veiklos jubiliejų kviečia į pirmą kartą organizuojamą tarptautinį mažųjų šokėjų festivalį-konkursą „Šokime kartu – „Junga“, aš ir tu“, kuris vyks Palangos koncertų salėje. Dalyviai – šalies ir užsienio įvairių šokių stilių ikimokyklinių, pradinio ugdymo, progimnazijų, meno mokyklų, neformaliojo vaikų švietimo įstaigų šokių kolektyvai, grupės, studijos. Dalyvių amžius nuo 5 iki 12 metų.

Susipažinti su tarptautinio mažųjų šokėjų festivalio-konkurso „Šokime kartu – „Junga“, aš ir tu“ nuostatais galite www.kkljc.lt.

Festivalio-konkurso dalyviams bei žiūrovams vaikų šokių studijos „Junga“, dovana – teatralizuotas šokio spektaklis „Mėlynoji planeta – Žemė“.

Tai integruotas Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šokio, muzikos, teatro ir dailės mokinių ir mokytojų projektas „Aš esu gamtos dalis“, kurio premjera įvyko 2023 m. spalio 29 d. Klimato kaitos savaitei paminėti. Šokio spektaklyje pasirodys ne tik vaikų šokių studijos „Junga“ (neformaliojo vaikų švietimo (šokis) mokytojai llona Stankevičienė, Audronė Bastytė-Ignatvičė, Eglė Kiškiūnienė) šokėjai, bet ir dainos studijos „Keberiokšt“ (neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytoja Regina Vindžigalskienė) dainininkai, šokio spektaklyje  Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos teatro klasės mokiniai (teatro mokytojas Karolis Makauskas) kurs performansą, videografijos autoriai koncertmeisteris Romualdas Kalvėnas, IT specialistas Algirdas Zigmantas.

Kviečiame ne tik dalyvauti ir varžytis šokių festivalyje-konkurse, bet ir pasižiūrėti vaizdingą 45 min. trukmės šou spektaklį - „Mėlynoji planeta – Žemė“ – čia vyraus dvi galingos kuriančios jėgos - gamta ir žmogus.
 

 Bilietų įsigijimas internetu www.bilietai.lt

Renginio nuoroda: http://www.kkljc.lt

Festivalio renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti