Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''APIE BLOGĄJĮ'' Interaktyvusis mokslinis šou vaikams ir jų tėveliams

S 2019-03-17 16:00
VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius
15.00 - 30.00
''APIE BLOGĄJĮ'' Interaktyvusis mokslinis šou vaikams ir jų tėveliams

Kokia yra mūsų virškinimo sistema? Kiek kenksmingi yra mėsainiai ir gazuoti gėrimai? Paskaita „Apie blogąjį“- tai paprasti ir vaizdiniai atsakymai į visus klausimus, susijusius su greituoju maistu ir blogaisiais įpročiais. Kiek reikia išgerti „Coca-colos“, kad susirgtumėte cukriniu diabetu? Kiek mėsainių reikia suvalgyti per dieną, kad nutuktumėte? Kiek druskos reikia dėti į maistą, kad jis taptų baltaisiais nuodais? Kiek cigarečių reikia surūkyti, kad mirtumėte nuo plaučių vėžio? Bet svarbiausia yra tai, kiek mokslinės tiesos visuose šiuose gasdinimuose? Apie tai ir dar daug apie ką kovo 17 d. Vilniaus lenkų kultūros namų didžiojoje salėje vaizdingai ir prieinamai papasakos biologas ir mokslinis žurnalistas Ilja Kolmanovskis  interaktyviosios paskaitos „Apie blogį“ vaikams ir suaugusiems metu.

Suaugusieji dažnai sako tėvams, kad greito maisto produktai, saldieji gėrimai, cigaretės ir alkoholis yra blogai, bet negali paaiškinti, kodėl. Biologas Ilja Kolmanovskis, naudodamasis įvairiu rekvizitu, parodys ir paprasta kalba paaiškins, kaip atskirti mitus nuo tiesos. Jokių pamokslų! Po paskaitos kiekvienas vaikas pats galės nuspręsti, kaip naudotis gautąja informacija.

Ilja Kolmanovskis: „Nenoriu nieko gąsdinti, noriu išmokyti vaikus įjungti smegenis. Išmokyti juos atskirti mokslinę informaciją, atskirti mitus nuo tiesos. Pavyzdžiui, cukrus savaime nėra nuodai, kaip dažnai yra kalbama apie jį, tačiau jame labai daug kalorijų. Be to, labai įdomu yra pažiūrėti, kiek cukraus yra „Coca-colos“ butelyje, mes pasversime tai ant svarstyklių ir nuspręsime, ar norime vartoti tiek cukraus per dieną“.

Ilja Kolmanovskis - biologijos mokslų kandidatas, Maskvos politechnikos muziejaus biologijos laboratorijos vedėjas, nuolat veda paskaitas, mokslinius šou ir kursus biologijos temomis moksleiviams lektoriume „Tiesioginė kalba“. Jo paskaitos dažnai yra vadinamos interaktyviaisiais moksliniais šou- juk maži ir dideli žiūrovai aktyviai dalyvauja juose. Originalus medžiagos pateikimas, ryškus palyginimai, bandymai ir eksperimentai daro sudėtingus mūsų organizmo procesus paprastais ir suprantamais net 7-mečiams vaikams, nekalbant apie vyresniuosius ir jų tėvus.

Šou yra skirtas vaikams nuo 7 metų amžiaus.
Vaikui ir suaugusiajam reikia atskirų bilietų.
Parduodami šeimyniniai bilietai, 3 vienetai už 2 bilietų kainą.

Ilja Kolmanovskis „Apie blogį“ 16:00 val. Trukmė: 1,20 val. be pertraukos.

Kovo 17 d. Vilniaus lenkų kultūros namuose, Naugarduko g. 76
Bilietų kaina: nuo 15 iki 35 eurų.
Informacija yra teikiama tel. 8 64 88 33 57
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''APIE BLOGĄJĮ'' Interaktyvusis mokslinis šou vaikams ir jų tėveliams S 2019-03-17 16:00 VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius 15.00 - 30.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 15:30
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
-33% perkant 3 ir daugiau bilietų. Nuolaidai aktyvuoti suveskite kodą SEIMOS
* Pasirinkite ne maziau 3 bilietų su kainos kategorija "šeimos bilietas"

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Naugarduko g. 76, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
ZA GRANICY, UAB
Gelvonų g. 2 Vilnius