logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(ATŠAUKTAS) ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET: Pasimatymas su TANGO | Trakai

Š 2024-07-13 19:30
Užutrakio dvaro sodybos EUROPOS SALĖ, Trakai
Tarptautiniu mastu pripažintas bandoneono virtuozas ARIEL RAMIREZ (ARGENTINA) grįžta į Lietuvos sceną nauju - akustiniu formatu.

Pirmą kartą LIEPOS 13 d. UŽUTRAKIO DVARO sodybos EUROPOS salėje Ariel Ramirez kartu su savuoju tarptautinės sudėties tango kvintetu kviečia į jaukų AKUSTINĮ TANGO KONCERTĄ.

Šis projektas - tai jautrus susitikimas su TANGO JAUSMAIS - nenusakomu meilės, ilgesio ir aistros jausmu, kuriuo alsuoja Ariel Ramirez atliekama Argentinos tango muzika, virtuoziškai išgaunama bandoneono kvėpavimu.

“BANDONEONAS - tai mano MEILĖ”, - sako atlikėjas ir tuo įtikina kiekvieną kartą žengęs į sceną. Jo rankose bandoneonas įgauna gilius jausmus, kurių nėra partitūroje. A. Ramirez atliekama muzika ir virtuoziškas talentas nepalieka abejingų - jo norisi klausytis vėl ir vėl. Tai nuolat patvirtina klausytojai, nenoriai paleidžiantys atlikėją plodami atsistoję bei prašydami pakartojimo.

Koncerto PROGRAMOJE - kelionė į didžiųjų permainų laikus Buenos Airėse, kai karaliavo tradicinis tango ir tuo pat metu gimė naujas jo skambesys.
Skambės žymiausio argentiniečių kompozitoriaus ir bandoneonisto, tango revoliucionieriaus, Astor Piazzolla, kūriniai, jausmingai jungiantys tango, džiazo ir klasikinę muziką.
Taip pat skambės kitų argentinietiško tango kompozitorių pasaulinės klasikos kūriniai, nukelsiantys į praėjusio amžiaus Buenos Airių pasaulį – gražiausią autentiško tango aukso amžių.
Programa stebins mažai kam žinomais A. Piazzolla kūriniais bei šokiu, atliekamu paties bandoneono maestro su partnere.

Akustinė šio projekto pusė leis iš arti pajusti išskirtinį bei autentišką gyvo garso Argentinos tango skambesį.

Programą Ariel Ramirez atliks su savuoju TANGO KVINTETU, kurį Ariel Ramirez sukūrė pagal tipinį A. Piazzollos kvinteto modelį. Tai - lyg duoklė autentiškam argentinietiško tango skambesiui. Kvintetas perteikia išbaigtą, autentišką ir turtingą tango muzikos skambesį: jautrų, gilų, jaudinantį, pakylėjantį, užvaldantį jausmus ir pojūčius, aistringai šokančius tarp argentinietiško tango garsų.

ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET:
ARIEL RAMIREZ (bandoneonas, Argentina)
Carlos Garcia Valverde (smuikas, Meksika)
Maciek Posluszny (gitara, Lenkija)
Darek Samerdak (fortepijonas, Lenkija)
Francisco Campanini (kontrabosas, Lenkija)

ARIEL RAMIREZ repertuaras varijuoja nuo argentinietiško tango iki Lotynų Amerikos sakralinių kūrinių ar muzikos simfoniniam orkestrui. A. Ramirez diskografijoje - Europoje ir Argentinoje įrašyti albumai su tarptautiniu mastu žinomais Europos atlikėjais bei žymiausiais Argentinos atlikėjais. Charizmatiškas ir virtuoziškas atlikėjas koncertuoja didžiosiose koncertų salėse.
A. Ramirez kilęs iš menininkų šeimos. Neatsitiktinai jo vardas ir pavardė sutampa su vienu žinomiausių Argentinos kompozitorių ir pianistų, sukūrusių legendinį kūrinį „Misa Criolla“ – Ariel Ramirez (1921-2010). Šis iškilus kompozitorius yra atlikėjo dėdė.
A. Ramirez - universalus atlikėjas, kompozitorius, aranžuotojas, tango šokėjas ir choreografas, pasaulio tango čempionato žiuri narys, „El Tango Club Espacio Cultural“ bei unikalaus Argentinos tango kultūros muziejaus įkūrėjas.

Ilgametė atlikėjo patirtis, pripažinimas bei atsidavimas muzikai jo koncertines programas paverčia nepamirštamomis, kurių norisi klausytis dar ir dar.

PATIRKITE jausmingą pasimatymą su TANGO vidurvasario vakarą!

***
Bilietai brangs.

***
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.
Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei vaizdo įrašus gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, pvz. soc. tinkluose, internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorius.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(ATŠAUKTAS) ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET: Pasimatymas su TANGO | Trakai Š 2024-07-13 19:30 Užutrakio dvaro sodybos EUROPOS SALĖ, Trakai
Renginys (ATŠAUKTAS) ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET: Pasimatymas su TANGO | Trakai
Data / Laikas Š 2024-07-13 19:30
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos EUROPOS SALĖ, Trakai
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30min iki renginio
Renginio trukmė: 1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Tango kultūros erdvė, VšĮ
Draugystės g. 17-1 Kaunas
info@eltangoclub.lt / +37065205898
Įmonės kodas: 305214573
PVM kodas ND
Renginys (ATŠAUKTAS) ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET: Pasimatymas su TANGO | Trakai
Data / Laikas Š 2024-07-13 19:30
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos EUROPOS SALĖ, Trakai
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (ATŠAUKTAS) ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET: Pasimatymas su TANGO | Zapyškis Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(ATŠAUKTAS) ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET: Pasimatymas su TANGO | Zapyškis Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia, Zapyškio seniūnija
Prekyba sustabdyta (ATŠAUKTAS) ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET: Pasimatymas su TANGO | Nida Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(ATŠAUKTAS) ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET: Pasimatymas su TANGO | Nida Nidos Evangelikų liuteronų bažnyčia, Nida
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti