Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Klouno-teatras ''MIMIRIČI'' ''BEST OF THE BEST''

A 2019-02-19 19:00
VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius
Pranešame, kad renginys Клоун театр ''MIMIRICHI'' ''BEST OF THE BEST'', turėjęs įvykti vasario 19 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų vasario 28 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Kasose pirkti bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014 ):
1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
4. Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
5. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
6. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
7. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
8. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus 
9. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
10. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai


 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Pirmą kartą plastinės komedijos klouno-teatras ,,MIMIRIČI“ Lietuvoje! Plastikinės komedijos teatras ,,MIMIRIČI“ yra užkariavęs pasaulinį pripažinimą, gastroliuodamas ir koncertuodamas Europoje, Pietų Amerikoje, Japonijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse. Ir dabar išvyksta į didelį koncertinį turą po visas Baltijos šalis! Mes kviečiame jus pasinerti į vaikystę! Pasijuokti ir pabūti žaismingiems ! Apskritai pasijusti šiek tiek vaikais ir puikiai praleisti laiką su visa šeima. Kadangi pasirodymas ,,Best of the Best“ (Geriausias iš geriausių) yra visiškai unikalus ir šiek tiek beprotiškas pasirodymas visai šeimai, be amžiaus ir bendravimo kalbos apribojimų, kuris sujungia savyje pantomimą ir improvizaciją! Programoje apjungti patys geriausi pasirodymai, paimti iš visų 20 metų programų! Vaikai, imkite su savimi mamas, tėčius, senelius ! Ateikite su visa šeima ! Didelėms ir draugiškoms šeimoms numatytos nuolaidos ! Spektaklio herojai traukia paskui save žiūrovus į magišką ir stebuklingą pasaulį. Šie burtininkai dirba scenoje, ne tik valdydami klouno metodus ir parodydami neišsemiamą fantaziją, bet jie priverčia mėgautis gyvenimu, juoktis, galvoti apie amžinąjį gėrio ir blogio klausimą. Žiūrovai jaučia save veiksmo dalimi ir nelaukia spektaklio pabaigos. Jie nori, kad veiksmas tęstųsi. ,,Ukrainos klounų šou siūlo jums 90 pačių laimingiausių minučių“, - rašė laikraštis The Guardian! «Best of the Best» (Geriausias iš geriausių) yra spektaklis be kalbos barjero. Štai kodėl spektaklis keliauja per visą pasaulį žavėdamas ir įkvėpdamas tiek suaugusiuosius, tiek vaikus. Jokių žodžių ! Tik emocijos !
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Klouno-teatras ''MIMIRIČI'' ''BEST OF THE BEST'' A 2019-02-19 19:00 VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:45
Renginio trukmė: ~1:10
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Naugarduko g. 76, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
SIA PARTER.LV
Brīvības gatvē 214M2-103 Ryga
Ta pati renginio vieta