logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Atšauktas) Mongolija

T 2022-11-16 19:00
Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius

Atnaujinta 2022 11 15

 

Pranešame, kad atšauktas renginys “Mongolija”, kurie turėjo įvykti lapkričio 16 d. Vilniuje.

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2022 metų lapkričio 25 dienos.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

---
 

Kodėl žmonės, turintys Dauno sindromą vis dar gyvena tarsi atskiruose „getuose“, juos sutikę sutrinkame, o vaikams liepiame nežiūrėti, nes negalime atsakyti į jų klausimus, kodėl tas žmogus yra „kitoks“? Apie tai – asmeninėmis patirtimis paremtoje Dariaus Gumausko spektaklio premjeroje „Mongolija“.

„Mongolija“ – tai spektaklis apie žmonių su Dauno sindromu gyvenimą mūsų visuomenėje. Spektakliui pasirinkta nestandartinė forma, palaipsniui žiūrovą vedanti iš pasyvaus istorijos stebėtojo, į ,,aktyvų mokinį” ir galiausiai suteikiant platformą žiūrovui įsitraukti į pokalbį. Tiek D. Gumauskas, tiek spektaklyje vaidinantis Andrius Alešiūnas Dauno sindromą pažįsta iš labai arti. Asmeninėmis istorijomis paremtas spektaklis tyrinėja draugystę ir kelia klausimą, ar kitoniškumas gali jai trukdyti?

Visuomenė paprastai nemato tokių žmonių – tai vienas pagrindinių dirgiklių, paskatinusių kelti klausimą „kodėl?“. Kodėl žmonės su Dauno sindromu gyvena atskiruose „getuose“ arba uždaryti butuose nuo vaikystės iki pat senatvės? Kodėl gatvėje sutikę Dauno ar kitą sindromą turintį žmogų dažniausiai sutrinkame, o vaikams liepiame nežiūrėti į juos, nes negalime atsakyti į jų klausimą, kodėl tas žmogus „kažkoks kitoks“?

Pasak menininkų, valstybinė integracija vis dar yra formali. Tikroji integracija prasideda nuo mūsų – sveikųjų gebėjimo bendrauti ir priimti neįgaliuosius kaip įprastą visuomenės dalį.

„Valstybinė neįgaliųjų integracijos strategija numato neįgaliųjų integravimą į visuomenę. Mes manome, kad dažnu atveju tai turėtų būti priešingas procesas, kai sveikieji yra mokomi nebijoti bendrauti, būti empatiškais ir supratingais. Teatras veikia kaip saugi forma, kur neišeinant iš savo socialinio burbulo, sujungiami neįgaliųjų ir spektaklio žiūrovų pasauliai“, – pasakoja spektaklio „Mongolija“ kūrybinė komanda.

Kūrybinė komanda

Profesorius Algirdas Utkus

Anita Gumauskaitė

Vytautas Alešiūnas

Eitvydas Doškus

Gabrielė Ivanauskaitė

Stefanija Jokštytė

Vytautas Leistrumas

Bartė Liagaitė

Virginija Mačionytė

Edita Martinavičiūtė

Renata Mikailionytė

Visvaldas Morkevičius

Vytautas Narbutas

Mindaugas Repšys

Dovilė Šarutytė

Marek Voida

 

Vaidina

Darius Gumauskas

Andrius Alešiūnas

 

Premjera

2019 December 5

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Mongolija T 2022-11-16 19:00 Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius
Renginys (Atšauktas) Mongolija
Data / Laikas T 2022-11-16 19:00
Renginio vieta Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius
Svarbi informacija

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
-20% moksleiviams ir senjorams (bilietų kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Oskaro Koršunovo teatras
Ašmenos g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Darbininkai, VšĮ
Veiverių g. 9B-62 Vilnius Vilniaus
+370 60056051
Įmonės kodas: 303950384
Renginys (Atšauktas) Mongolija
Data / Laikas T 2022-11-16 19:00
Renginio vieta Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Kaunas) Spektaklis "Emigrantai" (Kaunas) Spektaklis "Emigrantai" Girstučio kultūros rūmai, Kaunas 16.40 - 26.20
Pirkti bilietą (Pasvalys) Spektaklis "Emigrantai" (Pasvalys) Spektaklis "Emigrantai" Pasvalio kultūros centras, Pasvalys 15.60 - 20.20
Pirkti bilietą (Vilkaviškis) Martin Bellemare LAISVĖ (Vilkaviškis) Martin Bellemare LAISVĖ Vilkaviškio kultūros centras, Vilkaviškis 13.20 - 21.20
Pirkti bilietą (Vilnius) Spektaklis "Emigrantai" (Vilnius) Spektaklis "Emigrantai" MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius 22.80 - 29.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti