Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) RAUDONKEPURAITĖ Maskvos komedijos teatras

A 2017-10-24 18:30
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys RAUDONKEPURAITĖ Maskvos komedijos teatras, turėjęs įvykti spalio 24 d., dėl logistikos problemų, yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2017 metų spalio 13 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Kasose pirkti bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593 ):
1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
4. Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
5. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
6. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
7. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
8. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
9. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Maskvos Komedijos Teatro meno vadovas Sergejus Jefremovas kviečia į linksmą spektaklį mažiesiems žiūrovams nuo trejų metų „Raudonkepuraitė“

Pagrindinį vaidmenį atlieka kino ir teatro žvaigždė Miroslava Karpovič.

Šis linksmas spektaklis-tai linksma, nauja ir šiuolaikiška gerai žinomos Šarlio Pero pasakos interpretacija. Vilkas joje ne toks baisus, kokį pažįstame, o maža mergaitė – žingeidi ir mielaširdė. Medžiotojai – visao netradiciniai, o Mama ir Senelė taip pat žengia koja kojon su laiku. Gerai pažįstamas siužetas žinoma nepasikeitė – Mama siunčia mergaitę nunešti sergančiai senelei pyragėlius. Tiesa, paaiškėja, jog nei slogos, nei temperatūros senelė neturi. Ji tiesiog neteko įkvėpimo, kurio netektis kūrybingam žmogui su begaline fantazija - baisesnė nei gripas. Todėl Senelė, sužinojusi, jog pas ją keliauja mylima anukėlė, norėdama nors šiek tiek pagerinti nuotaiką, pirmiausia nutaria užsukti į grožio saloną. 

O iškeliavusi anūkėlė, prisiminusi mamos patarimus, miške atsisako kalbėtis su Vilku, kuris juk ilgauodegis ir dar piktas! Tačiau Vilkas geranoriškai pareiškia, kad miške mergaičių jis nevalgo. Ir štai čia į tolimesnį pasakos kūrimą įsijungia visa salė ir visi joje esantys žiūrovai. Jie padės Raudonkepuraitei vykti ilgesniuoju, Vilkui trumpesniuoju keliu, kartu su Senele dainuos daineles, pažins tolimas šalis ir nuveiks dar daug įdomių darbų.

Interaktyvi, šiuolaikiška senos, mylimos pasakos interpretacija neprailgs nei mamytėms, nei tėveliams, nei mažiesiems žiūrovams. Ir primins apie amžiną gėrio ir blogo kovą su būtinai laiminga pabaiga.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) RAUDONKEPURAITĖ Maskvos komedijos teatras A 2017-10-24 18:30 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Cenzas: nėra
Trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 25% nuolaida iki rugsėjo 31d. (Kainos su priskirta nuolaida)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ REXUS EVENTS
Vokiečių 10-20 Vilnius Vilnius
Įmonės kodas 302331897