Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(ATŠAUKTAS) Romeo and Juliet & Pink Floyd | KAUNAS

K 2020-04-16 19:00
VDU didžioji salė, Kaunas

Atnaujinta 2020-05-21

Dėmesio!
Pranešame, kad renginys Romeo and Juliet & Pink Floyd | KAUNAS, kuris turėjo įvykti balandžio 16 d. Kaune yra atšauktas.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Bilietus įsigijusiems internetu (išsskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų birželio 10 dienos.

Prašymai priimami iki birželio 15 d.

-----

Informuojame, kad koncertas bus perkeltas. Tiksli perkėlimo data bus paskelbta netrukus, atsižvelgiant į LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas dėl COVID-19 viruso.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jūsų netenkins nauja renginio data, bilietus galėsite grąžinti.

 

«Romeo and Juliet & Pink Floyd»

Pasaulio turas! Premjera!
International Cultural Foundation &
Vienos šokio teatras pristato:
Teatralizuotas šokių šou
«Romeo ir Džuljeta muzika Pink Floyd»

Balandžio 16 d. KAUNAS / VDU didžioji salė - 19:00 Val.

 

Unikali galimybė užeiti ir savo akimis pamatyti romantišką šou «Romeo ir Džuljeta» , šiuolaikiniame aiškinime, grojant garsios kultinės grupės «Pink Floyd» muzikai. Tai originalus šou pakeitęs požiūrį į amžinąją Šekspyro istoriją, kuri sukėlė didžiulį Euriopos žiūrovų rezonansą, kur spektaklis buvo priimtas su didžiuliu pasisekimu.

Tai vienas iš unikaliausių ir didelio masto spektaklių pasaulio teatro scenoje su instaliacijomis, pilnas spalvingų specefektų, šviesos fejerverkų, nepaprastų kostiumų ir romantiškų emocijų.

«Romeo and Juliet & Pink Floyd» – tai drąsių idėjų, minčių ir vienos iš sėkmingiausių mūsų laikų roko grupių novatoriškos muzikos derinys. Novatoriškumas taip pat yra tame, kad jis drąsiai patiki pagrindinius vaidmenis geriausiems ir garsiausiems aktoriams, dirbantiems įvairiose aikštelėse visame pasaulyje.

 Rinktinė emocinė muzika «Pink Floyd», legendiniai garsiosios grupės hitai: Another Brick In The Wall, Money, Time, Comfortably Numb ir kiti, neįprasta plastika,  elegantiškas ir rinktinis Džuljetos šokis, nuostabi Romeo choreografija, vietoj dekoracijų – šviesos efektai ir vaizdo instaliacijos! Visa tai panardina žiūrovą į nemirtingą Šekspyro istoriją apie du Veronos įsimylėjusius, leidžia pakeisti žiūrovo požiūrį į šiuolaikinę klasiką ir pažvelgti į ją iš kitos pusės!

«Romeo ir Džuljeta» – tai grynas menas, kuris neabejotinai sužavės publiką ir visus, kas pirmą kartą pamatė šį grožį. Šviesa, šešėlių žaismas ir aukščiausios klasės šokis – nuostabus pasirodymas, pilnas iliuzijų, plastikos ir muzikos.

Išsamiau: http://romeo.incultfund.com/home-lt

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(ATŠAUKTAS) Romeo and Juliet & Pink Floyd | KAUNAS K 2020-04-16 19:00 VDU didžioji salė, Kaunas
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Akreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
VDU didžioji salė
S. Daukanto g. 28, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 610 99320 / inter.cultfound@gmail.com
Įmonės kodas: 304843296
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (KLAIPĖDA) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(KLAIPĖDA) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (KAUNAS) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(KAUNAS) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet VDU didžioji salė, Kaunas
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (MARIJAMPOLĖ) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(MARIJAMPOLĖ) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (VILNIUS) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(VILNIUS) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!