logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) ''VIENATVĖS ARMIJA''. Baleto spektaklis su holograminėmis video instaliacijomis

S 2022-05-29 19:00
Rusų dramos teatras, Vilnius
Informuojame, kad ''VIENATVĖS ARMIJA''. Baleto spektaklis su holograminėmis video instaliacijomis gegužės 29 d. neįvyks.
 
Grąžinimai už pikrtus bilietus atlikti į pirkėjų sąskaitas.
 
Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Baltijos baleto teatro (BBT) šiuolaikinio baleto spektaklis su holograminėmis video instaliacijomis.

 

REŽISIERĖ/CHOREOGRAFĖ – Marija Simona Šimulynaitė

SCENOGRAFIJA – Erlandas Smolskas

MUZIKA – Elektroninė: Bjork/ Paulius Večera

VIDEO INSTALIACIJOS – Denis Astah, Kristijonas Norkus

ŠOKĖJAI – Evelina Fokina, Pijus Ožalas

 

Baleto "Vienatvės armija" metu , esame apsupti be galo ryškių jausmų, kuriuos spektaklio metu, išneriame į išorę, pateikdami juos kontrastinga šiuolaikinio baleto kalba, bei be galo ryškiais holograminiais video projekcijų simboliniais vaizdiniais, kurie šokėjus apsupa atlikdami ne fonine, tradicinę funkciją įprastą spektakliuose, o sudarydami vaizdą kad šokėjai yra pačioje hologramoje, pačioje video projekcijoje, būdami tarsi jos dalimi. Spektaklyje dalyvauja du profesionalūs baleto artistai, kurių pagrindinė užduotis transliuoti vieno kūno būseną, susidedančią iš dviejų psichologinių polių, mus dvejinančių ir tapatinančių su įsivaizduojamu "aš" ir realiuoju "aš", kurie blaško mūsų natūraliąją ramybės būseną, ardydami stabilumą ir harmoniją, keldami "karą" su asmens "vienatvės armija".

 

"Vienatvės armija" tai spektaklis generuojantis žmogaus psichologinę būseną , kuomet jis yra visiškai vienas. Šiandienos technologijų, bei atsiradusio karantino suvaržymuose, paveiktai visuomenei svarbi ir aktuali tema. Spektaklis interpretuoja, analizuoja ir perteikia sukaustytoje aplinkoje egzistuojančio individo mintis bei kūrybiškai perteikia iki ko gali privesti buitinė monotonija ir užslėptos mintys. Visuomenei aktuali vienišumo tema spektaklyje perteikiama per modernaus baleto šokio, bei trimačių projektuojamų instaliacijų vizualizaciją. Žmogus būdamas vienas, savo "vidiniu minčių balsu" bendrauja su daugybe asmenų, galvoja ką sakytų, kaip ir su kuo bendrautų, kaip elgtųsi, su vienokiais ar kitokiais, geidžiamais ar negeidžiamais, mylimais ar nekenčiamais asmenimis. Neretai ši dirbtina savotiškai įtraukianti aplinka/būsena veikia emocinę bei fizinę pusiausvyrą, tad žmogui patiriančiam šiuos jausmus pykčio, džiaugsmo ar bereikalingo skausmo tenka išgyventi daug, kas dar labiau sustiprinama vienatvės jausmo. Spektaklyje psichologinio siurrealizmo lygis iki kurio gali prieiti žmogus pasilikęs vienas pats su savimi pristatomas per šiuolaikišką plastinių judesių derinamumą su kompozicija bei akomponuojančiais muzikos motyvais. Taip pristatant visuomenėje aktualias išgyvenamas tendencijas, kurias patiria vis jaunesnė visuomenės dalis.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) ''VIENATVĖS ARMIJA''. Baleto spektaklis su holograminėmis video instaliacijomis S 2022-05-29 19:00 Rusų dramos teatras, Vilnius
Svarbi informacija

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Lietuvos rusų dramos teatras
J. Basanavičiaus g.13 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Baltijos Baleto Teatras, VšĮ
Baltijos Baleto Teatras, VšĮ
Birutės g 2 Vilnius
Įmonės kodas: 303162430