Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dmitrij Romanov Viniuje / Дмитрий Романов в Вильнюсе Stand up

S 2019-03-03 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
15.00 - 40.00
“TNT” televizijos kanalo Stand Up šou rezidentas Dmitrijus Romanovas pasirodys su soliniu koncertu Vilniuje!

Auditorijos mylimas už jo “inteligentišką” sarkazmą ir įspūdingą išvaizdą, Dmitrijus Romanovas pirmą kartą pasirodys Lietuvoje su soliniu koncertu. Komikas pasirodys koncertų salės „VAKARIS“ scenoje kovo 3 d.

Romanovas yra vienas iš pačių pirmųjų dalyvių šiandien tapusio itin populiariu “Stand Up TNT” šou. 2013 m. Dmitrijus gavo kvietimą sudalyvauti projekte, kuris tuo metu buvo tik rengiamas pradėti. Pasak komiko, jis “atėjo” į solo humorą, nes troško būti būtent solinio humoro žanro atstovu ir buvo nustebintas sužinojęs, kad toks žanras jau turi pavadinimą. Kilęs iš Odesos, jis pradėjo savo karjerą kaip dauguma šiuolaikiniu komiku: buvo KVN komandos narys universiteto pagrindu. Jau studijuodamas Odesos maisto technologijų akademijoje, būsimasis humoristas žinojo, kad jis nedirbs pagal profesiją. Jaunuolio meistriškumo deka, Romanovo komandos pasirodymai KVN buvo itin populiarūs. Po to Romanovas pateko į Aukščiausiąją lygą, tapo „Respublikos Shkid“ komandos dalimi ir iš ten pateko į Odesos “Comedy Club” filialą.

Komikas dažniausiai kalba apie save, savo žmoną ir draugus. Dmitrijus nebijo pasijuokti iš jo pačio trūkumų, drąsiai pasakoja kažką asmeninio. Būtent už humoristo atvirumą ir “gėdos stoką” auditorija jį myli. Romanovas teigia, kad „Tikrasis pasirodymas - tai tada, kai publika užsikabina už to, ką sako komikas, kai ji gali kažkaip atrasti save jo žodžiuose. Kai jame yra gyvenimas, o ne išgalvotos situacijos apie dvi drauges diskotekoje arba apie Majakovskio susitikimą su Stalinu."
https://rutube.ru/video/0fedcf443098940e2a49f16c1a74932d/

Šį pavasarį į Vilnių atvyksta Dmitrijus Romanovas su solo koncertu. Visi gyvo humoro mėgėjai galės išvysti komiką kovo 3 dieną koncertų salės "VAKARIS" scenoje.
Bilietai platinami BILIETAI.LT

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/378853889590090/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Dmitrij Romanov Viniuje / Дмитрий Романов в Вильнюсе Stand up S 2019-03-03 19:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 15.00 - 40.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
Julian Tkačiov
Julian Tkačiov
Kuršių g. 2 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta