logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Dominyko Vaitiekūno muzikinis pasakojimas ''Slabotkės Vyšnelė''

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

„Slabotkės Vyšnelė“ – šiltas ir nostalgiškas muzikinis pasakojimas apie aktoriaus ir muzikanto Dominyko Vaitiekūno susitikimą su teta Genute po 27 metų pertraukos.

Vaikystėje tetos Genutės namai Vilijampolėje Dominykui atrodydavo kaip pasakų kraštas ar tolimiausias ir prabangiausias užsienis, 1994-aisiais Vilijampolėje tetos atidaryta krautuvėlė „Vyšnelė“ buvo tarsi vartai į vakarų pasaulį. Importiniai saldumynai ir mėgstamiausios kramtomos gumos LOVE IS dėžutės, nuolat pasipuošusi teta – atmintyje įstrigę vaizdiniai, kaip prabangaus gyvenimo įrodymai.

Po 27 metų atsitiktinai „Facebook‘e“ sulauktas Genutės kvietimas draugauti Dominyką paskatina nukeliauti į pasimatymą su teta. Kaip dabar atrodo tetos Genutės namai Kaune, kurie vaikystėje priminė prabangą? Kodėl mes vis dar kaupiame tiek „šmutkių“? Ar „Vyšnelėje“ dar yra kramtomosios gumos? Kas visgi yra didžiausias žmogaus turtas? Ir kokia tetos Genutės kriminalinė praeitis?!

Atsakymai į šiuos klausimus, pasimatymas su teta Genute ir savo vaikystės prisiminimais – aktoriaus Dominyko Vaitiekūno muzikiniame pasakojime „Slabotkės Vyšnelė“.

Dominykas Vaitiekūnas – profesionalus aktorius ir muzikos kūrėjas bei atlikėjas, Lietuvos teatro scenoje dažniausiai matomas muzikiniuose spektakliuose ir pasirodymuose, sukūręs porą dešimčių vaidmenų teatre ir kine. Šiuolaikinio miuziklo žinių sėmęsis Jungtinėje Karalystėje, įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir Europoje. Muzikos pasaulyje plačiausiai žinomas kaip grupės „Liūdni slibinai“ narys. Šiuo metu kuria savo autorines muzikines autobiografines programas sujungdamas muziką ir autobiografinį pasakojimą.

Kęstutis Vaitkevičius – gitaristas ir kompozitorius, kuriantis muziką spektakliams ir aktyviai koncertuojantis su įvairiomis Lietuvos muzikinėmis grupėmis.

Spektaklis vyksta teatro KITAS KAMPAS bare Malūnų g. 4, Užupyje.

Kūrinys sukurtas bendradarbiaujant su festivaliu Kaunas 2022. 

 

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti