Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

J. Miltinio dramos teatras | ''Stotelė''

Pn 2018-09-14 18:00
13.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
J.Miltinio dramos teatras | PREMJERA! „STOTELĖ“, B. Hrabalas

Režisierius Jacek Glomb
Vienos dalies linksmai graudi istorija (N-16)

Premjera 2017 m. gegužės mėn. 12 d.
Trukmė 1 val. 30 min.

Inscenizacijos autorė Katarzyna Knychalska
Scenografė ir kostiumų dailininkė Małgorzata Bulanda
Kompozitorius Bartosz Straburzyński
Choreografas Witold Jurewicz

Modernus ir išskirtinis režisieriaus Jaceko Głombo spektaklis „Stotelė” sukurtas Bohumilo Hrabalo prozos kūrinių motyvais. Tai įtraukianti ir dėmesį kaustanti istorija, kurioje susiduria netipiški veikėjai. Jų charizmatiški pokalbiai, rimtos diskusijos ir net šmaikštūs juokeliai kuria dinamišką spektaklio atmosferą.
Milošas, pameistrys geležinkelietis, Elizka, jo mylimoji, Pepinas ir kiti personažai įtraukia į įvykių keterą. Ar aistrų pagauti įsimylėjėliai susituoks? O gal juos išskirs, geležinkelio vadovo dukra Liza? Dinamiška ir spalvinga pjesė vedžioja žiūrovą po keliamų klausimų labirintą, kuriame chaotiški įvykiai susijungia į vieną, tiek daug skirtingų asmenybių apimančią, istoriją.
Įdomiausia tai, jog spektaklis žengia už teatro ribų ir keliasi į Aukštaitijos siaurąjį geležinkelį, esantį Panevėžyje. Šis geležinkelis dar geriau žinomas kaip siaurukas.
Jokių dekoracijų ar butaforijų – viskas tikra ir autentiška, taip žiūrovai skatinami dar stipriau įsijausti į spektaklio veiksmą.
Žiūrovai turės puikią progą ne tik plačiau susipažinti su istorine įžymybe – siauruku, bet ir stebėti gerai vakarų Europoje žinomo režisieriaus Jaceko Głombo spektaklį, kuriame pagrindiniai herojai narplios netikėčiausias situacijas ir tarpusavio santykius.
DĖMESIO! Spektaklis rodomas Aukštaitijos siaurajame geležinkelyje (Geležinkelio g. 23).

Vaidina: Jonas Čepulis, Antanas Venckus, Asta Preidytė, Raminta Paukštytė, Vytautas Kupšys, Margarita Bareikytė, Laimutis Sėdžius, Gintarė Kulikauskytė, Albinas Kėleris, Jolita Skukauskaitė, Marius Cemnickas.

Juozo Miltinio dramos teatras
www.miltinio-teatras.lt ir https://www.facebook.com/JuozoMiltinioDT
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti