Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Juozo Miltinio dramos teatras | ''Anė iš Žaliastogių''

T 2019-04-03 18:30
Vilniaus teatras Lėlė, Vilnius
6.00 - 8.00
J.Miltinio dramos teatras | „ANĖ IŠ ŽALIASTOGIŲ“, L.M.Montgomery

Režisierius:
Antanas Gluskinas

Romantinė 2-jų dalių drama visai šeimai.

Vertė: Viltaras Alksnėnas
Trukmė: 2 val. 15 min.
Premjera: 2012 m. lapkričio mėn. 18 d.

,,Anė iš Žaliastogių” – gerumu ir švelnumu persunkta romantinė drama apie vaiko vaizduotės jėgą, draugystę, pirmąją meilę, savo vietos pasaulyje ieškojimą, pasiaukojimą dėl artimų žmonių. Tai spektaklis šiandien ,,nemadingomis” temomis.
Vaikų prieglaudos augintinės našlaitės Anės - svajoklės mergaitės morkų spalvos plaukais, kurios niekas nenori įvaikinti, ,,nes ji – ne berniukas”, - vaidmenį sukūrė aktorė Inga Jarkova.
Kaip teigia režisierius A.Gluskinas, Lietuvos vaikai šiandien apvogti, nes diduma jų žiūrimų filmų – ne aukščiausio lygio produkcija. Namie dažnai tvyro tėvų skyrybų skausmas, mokykloje - paauglių smurto problemos. Vaikus slegia per didelis agresyvios informacijos srautas iš aplinkos – interneto, televizijos, - tai slopina emocijas. Vaikai vis mažiau skaito knygų. 
Siekdamas užpildyti dramaturgijos ir spektaklių trūkumą vaikams, Juozo Miltinio dramos teatras stengiasi išlaikyti tradiciją - kasmet pastatyti po vieną ,,tikrą” spektaklį jauniesiems žiūrovams.
Rašytoja, išlaikiusi atmintyje vaikystę
L.M.Montgomeri gimė 1874 m. lapkričio 30 d. Kanadoje, Princo Edvardo saloje, Kliftaune. Mirė 1942 m. balandį, palaidota Kevendiše (Cavendisch), knygoje vadinamame Evonliu.
Rašytojos pirmoji knyga ,,Anė iš Žaliastogių”, pasirodžiusi 1908 m., išsyk tapo bestseleriu ir pakartotinai išleista dar šešis kartus. Skaitytojams pageidaujant, rašytoja ,,augino” savo heroję dvidešimt metų ir parašė dešimt knygų apie rusvaplaukės našlaitės gyvenimą Evonlyje.
Anės istorija turi realius prototipus, romane daug autorės autobiografinių detalių. Būdama vos dvejų metukų, Modė neteko mamos. Ją užaugino seneliai, todėl knygose apie Anę taip šiltai ir įtikinamai atskleisti bevaikių, senyvo amžiaus brolio ir sesers Matijaus ir Merilės charakteriai. Mergaitė buvo griežtokai auklėjama, dažnai jautėsi vieniša, tačiau nuostabi Princo Edvardo salos gamta ugdė jos vaizduotę, turtino vidinį pasaulį.

Vaidina:
Inga Jarkova, Eleonora Koriznaitė, Laimutis Sėdžius, Toma Razmislavičiūtė-Juodė, Ligita Kondrotaitė, Giedrius Arlauskas, Jolita Skukauskaitė-Vaišnienė, Gintarė Dumbliauskienė.

Scenografiją ir kostiumus sukūrė Anželika Šulcaitė, sceninį judesį - choreografas Donatas Bakėjus.


Juozo Miltinio dramos teatras
www.miltinio-teatras.lt ir https://www.facebook.com/JuozoMiltinioDT
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Juozo Miltinio dramos teatras | ''Anė iš Žaliastogių'' T 2019-04-03 18:30 Vilniaus teatras Lėlė, Vilnius 6.00 - 8.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 6 € bilietas studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 6 € biletas perkant 4 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Arklių gatvė 5 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Juozo Miltinio dramos teatras
Juozo Miltinio dramos teatras
Laisvės a 5 Panevėžys
Tas pats organizatorius