Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Spektaklis Birutė Mar ''Poetė''. Pagal S. Nėries dienoraščius ir eiles

Š 2018-11-17 19:00
Teatras Mi, Pranciškonų rūmai, 2 aukštas, Vilnius
10.00 - 14.00
Birutė Mar “POETĖ”
Vienos dalies spektaklis Salomėjos Nėries dienoraščių ir eilėraščių motyvais

Režisierė ir atlikėja – Birutė Mar
Kompozitorius – Antanas Kučinskas
Dailininkė – Jolanta Rimkutė
Choreografė – Birutė Banevičiūtė

Spektaklio trukmė – 1 val. 15 min.


Birutės Mar monospektaklis “Poetė“ - apie ryškiausios praėjusio amžiaus lietuvių poetės S. Nėries likimą, jau virtusį universaliu XXa. menininko tragiškos lemties mitu. Nors virš septyniasdešimties metų jau praėję po Salomėjos Nėries mirties – jos gyvenimas tebelieka mįsle: netyla kaltinimai dėl jos politinių klaidų, neva nuvertinančių jos talentingą kūrybą.

Spektaklyje mėginta atsekti, kaip nuo jaunystės džiaugsmu spinduliuojančių eilėraščių S.Neris priėjo iki “Poemos apie Staliną”, kaip įvyko šis lūžis, kas į tai pastūmėjo (atsakymų ieškota jos dienoraštyje ir kūryboje, kurį S.Nėris rašė nuo keturiolikos metų); tai mėginimas reabilituoti Poetę, kuriai kūryba ir buvo tikrasis ir laimingasis gyvenimas…

“Poetė”– taip pat pretekstas ir galimybė prabilti apie nūdieną, apie Kūrėją ir visuomenės požiūrį į jį, kuris neretai būna priešiškas. 

Šis spektaklis, sukurtas Menų spaustuvės „kišeninėje salėje“, apkeliavo daugelį Lietuvos miestų ir miestelių, rodytas tarptautiniuose teatro festivaliuose Ukrainoje, Estijoje, Rusijoje, pelnė Kijevo tarptautinio monospektaklių festivalio „Vidlunia“ apdovanojimą „už geriausią moters vaidmenį“.

Daugiau informacijos: www.soloteatras.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Spektaklis Birutė Mar ''Poetė''. Pagal S. Nėries dienoraščius ir eiles Š 2018-11-17 19:00 Teatras Mi, Pranciškonų rūmai, 2 aukštas, Vilnius 10.00 - 14.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 2€ studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Trakų gatvė 9/1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Solo teatras
VšĮ Solo teatras
Žuvėdrų g. 49 Vilnius