Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Dualai'' Vilniaus universiteto kinetinis teatras

K 2018-04-26 19:00
Vilniaus universiteto teatro salė, Vilnius
5.00 - 10.00
Šokio spektaklis „Dualai“ – klaidi kelionė po žmogaus pasirinkimų pasaulį, kur pasirinkimas iš duotojo sąrašo netenkina, tačiau kito sąrašo nėra, todėl aktoriai blaškosi ribotų galimybių rate, sukdami nematomas sąntykių karuseles, perjunginėdami užsnūdusios sąmonės kanalus ir atspindėdami tai, kas tūkstančius kartų jau buvo atspindėta prieš juos pačius. Galimybių ratas sukasi beribio optimizmo ir rožinio „tobulumo“ ratuose vis grąžindamas žiūrovą į tą pačią nustebimo būseną – gal visgi kažkas ne taip? Gal sąrašas didesnis, nei siūlo reklaminis lankstinukas? Gal kanalų daugiau, bet ne visi prieinami? O vienaragiai, tik arkliai su priklijuotu ragu?

Režisierius A. Pulkauninkas
Choreografija P. Šimonis
Kostiumai R. Lendraitytė
Video Š. Kuckailis
Muzika A. Pulkauninkas, D. Petreikienė, G. Šablinskaitė, R. Šiautkulis
Šviesos dizainas S. Kabelka ir J. Sakalis

Spektaklio premjera 2018 d. balandžio 25 d. 19 val. VU Teatro salėje, Vilniuje.

Vilniaus universiteto Kinetinis teatras

Vienintelė pripažįstama teatro forma – formos nebuvimas. Vienintelė egzistencijos išraiška – takumas. Jei kas nors gali pastebėti formą, tai reiškia, kad ji jau nebegyva. Trupė propaguoja gyvas improvizacijas, natūralių efektų ir elementų (ugnis, molis, durpės, smėlis, ...) bei rizikos faktoriaus (pavojingi įrankiai, aštrūs daiktai) panaudojimą kaip priemonę pažadinti miegantį žiūrovą, jį supurtyti ir šokiruoti.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Dualai'' Vilniaus universiteto kinetinis teatras K 2018-04-26 19:00 Vilniaus universiteto teatro salė, Vilnius 5.00 - 10.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 5 € studentams, moksleiviams, vaikams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 5 € VU darbuotojams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Universiteto g. 3, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus universitetas
Vilniaus universitetas
Įmonės kodas 211950810