Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gérald Sibleyras VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE

Pr 2017-01-30 18:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kaunas
TEATRO GRANDAI - VIENAME SPEKTAKLYJE!
Liubomiras Laucevičius, Albinas Kėleris, Petras Venslovas

2 veiksmų spektaklyje – tragikomedijoje
Gérald Sibleyras  VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE

Režisierius – Rolandas Atkočiūnas
Kompozitorius – Vidmantas Bartulis
Scenografė ir kostiumų dailininkė – Kotryna Daujotaitė

Gérald Sibleyras
– šiuolaikinis prancūzų dramaturgas ir scenaristas. Pjesė „Vėjas topolių viršūnėse“ išversta į daugiau nei 15 kalbų ir statoma įvairiose pasaulio scenose.
VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE - trijų keistuolių gyvenimo istorija - trys gražūs portretai  žmonių, kurie nesutinka būti „užrakinti“ net prieš mirtį... Jie nesiskundžia savo likimu, o svajoja apie kelionę į kalnus, kur topoliai, kur  vėjas. Tai spektaklis apie žmogaus kovą su savo baimėmis, vienatvės pajautomis ir svajones apie išsivadavimą iš jų. Pjesėje pasakojama apie tris karo veteranus, gyvenančius karo veteranų prieglaudoje. Jie dar Pirmojo pasaulinio karo veteranai, kas suteikia pjesei tam tikro absurdo bei teatrinio sąlygotumo. Jie nedaug ką matę, tarytum niekada ir nebuvo jauni. Tačiau nei jie patys, nei autorius jų neapverkia. Atvirkščiai – juokas yra pjesės variklis.

HEROJAI – trys ambicingi keistuoliai, trys vyrai iš skirtingų socialinių sluoksnių,  interesų ir tikėjimo. Jų  autoironija negailestinga, o svajonės naivios: pabėgti kartą ir visiems laikams. Jie nesiskundžia savo likimu, o svajoja apie kelionę į kalnus, kur topoliai, kur  vėjas. Keliaujantys žmonės  iš niekur į niekur. Jie svajoja apie tai, kas nebegali įvykti ir kasdien susirenka terasoje, kaip Beketo pjesės veikėjai prie nudžiūvusio medžio, suprasdami, kad kiekvieno jų, o ir mūsų, ateityje – amžinybė. Tai žaidimas, kurį  jie žaidžia su malonumu, azartu ir bendrumo jausmu.
„Aktoriai sugeba suderinti ir savo meistriškus įgūdžius, ir artistinės patirties šleifą, kuris puikiai susipina su jų išgyventos gyvenimiškos patirties turtais. Scenoje stebime tris ryškias asmenybes, kurios be ypatingų išlygų nusipelnė „žvaigždžių" titulo. Stebėdama juos, publika ne leipsta juokais - ji džiaugiasi“.
(J.Lozoraitis „Menų faktūra“)

SPEKTAKLIS  susilaukė  puikių  žiūrovų ir kritikų vertinimų: dalyvavo  festivalyje  „Lietuvos teatrų pavasaris 2014“ (Kauno  mero prizą  už Gustavo vaidmenį  pelnė  aktorius  P. Venslovas ), 2014 m. „Fortūna“  diplomai skirti spektaklio „Vėjas topolių viršūnėse“ aktoriams ir kompozitoriui.
Daugiau apie spektaklį: www.teatroprojektai.lt

KADA:  Sausio  30 d. 18:00 val.
KUR: Kauno miesto kamerinis teatras
(adresas: Kęstučio g. 74A, Kaunas)
Trukmė: 2.00 val. (1 pertrauka)

Renginio nuoroda: http://www.teatroprojektai.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gérald Sibleyras VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE Pr 2017-01-30 18:00 Kauno miesto kamerinis teatras, Kaunas 10.60 - 13.00
Išparduota
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos

- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 20% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kęstučio g. 74A, Kaunas Lietuva
Organizatorius
Kauno miesto kamerinis teatras
Kęstučio g. 74A Kaunas