Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gérald Sibleyras VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE

Pr 2017-04-24 18:00 - Pr 2017-05-15 23:59
8.00 - 12.00
TEATRO GRANDAI - VIENAME SPEKTAKLYJE!

Liubomiras Laucevičius, Albinas Kėleris, Petras Venslovas
Dviejų  veiksmų spektaklyje
Gérald Sibleyras   VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE
Režisierius – Rolandas Atkočiūnas
Kompozitorius – Vidmantas Bartulis
Scenografė ir kostiumų dailininkė – Kotryna Daujotaitė

Pirmą kartą per daugelį metų profesionalų komanda pristato „nejuodąją“  komediją – be žiaurumo, be cinizmo, be vulgarumo.
VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE - trijų keistuolių gyvenimo istorija - trys gražūs portretai  žmonių, kurie nesiskundžia savo likimu, o svajoja apie kelionę į kalnus, kur topoliai, kur  vėjas. Tai spektaklis apie žmogaus kovą su savo baimėmis, vienatvės pajautomis, apie svajones išsivaduoti iš jų. Pjesėje pasakojama apie tris, dar Pirmojo pasaulinio karo, veteranus, kas suteikia spektakliui tam tikro absurdo bei teatrinio sąlygotumo. Jie nedaug ką matę, tarytum niekada ir nebuvo jauni. Tačiau nei jie patys, nei autorius jų neapverkia. Atvirkščiai – juokas yra spektaklio variklis. Tai žaidimas, kurį  jie žaidžia su malonumu, azartu ir bendrumo jausmu.
„Aktoriai sugeba suderinti ir savo meistriškus įgūdžius, ir artistinės patirties šleifą, kuris puikiai susipina su jų išgyventos gyvenimiškos patirties turtais. Scenoje stebime tris ryškias asmenybes, kurios be ypatingų išlygų nusipelnė „žvaigždžių" titulo. Stebėdama juos, publika ne leipsta juokais - ji džiaugiasi“.
                                                                                           (teatro kritikas Julius Lozoraitis „Menų faktūra“)

VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE  susilaukė  puikių  žiūrovų ir kritikų vertinimų: dalyvavo  festivalyje  „Lietuvos teatrų pavasaris“ (pelnė  Kauno  mero prizą),  „Fortūna“  diplomai skirti aktoriams ir kompozitoriui.

Daugiau apie spektaklį: www.teatroprojektai.lt

Renginio nuoroda: http://www.teatroprojektai.lt

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai