Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Iliuzionisto Antono Lavrentjevo magijos ir humoro šou ''PYST!'' | VISAGINAS

Pn 2018-05-04 19:30
Visagino kultūros centras, Visaginas
9.00 - 12.00
Įvairių TV projektų dalyvis, dusyk „Lietuvos talentų” superfinalininkas ir tarptautinių iliuzijos asų konkursų nugalėtojas Anton Lavrentjev leidžiasi į turą per Lietuvos sales tam, kad pademonstruotų programą, kuri taps jaudinančia ir neįmenama mįsle. Iliuzijos, mentalizmas, virtuoziška mikromagija – visa tai bus patiekta tirštame humoro padaže, kurio skoniai varijuos nuo subtilaus iki pikantiškai aštraus. Pro aštrius susidomėjusios publikos žvilgsnius tikrai nepraslys nė viena detalė, nes kiekvienas judesys scenoje bus filmuojamas operatorių, o vaizdas – tiesiogiai transliuojamas dideliame ekrane. Apie „PYST!” praėjus net mėnesiams po renginio, tebepasakosite savo draugams ir artimiesiems!

Renginio kalba - rusų.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Iliuzionisto Antono Lavrentjevo magijos ir humoro šou ''PYST!'' | VISAGINAS Pn 2018-05-04 19:30 Visagino kultūros centras, Visaginas 9.00 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 30 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Parko g. 7 Visaginas Lietuva
Organizatorius
VšĮ Urpuliukai
M. Katkaus g. 5 – 25 Vilnius
Įmonės kodas 304745489