logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

IMPROWOODAS/VILNIUS

T 2023-10-25 20:00
TAMSTA muzikos klubas, Vilnius

IMPROWOODAS / VILNIUS

Improvizacijos komedijos šou Improwoodas aktoriai Milda Noreikaitė, Marius Repšys, Balys Latėnas, Oskar Wyganowski ir Arnas Ašmonas pradeda nauja sezoną ir kviečia kartu praleisti vakarą.

IMPROWOODAS - tai linksmas, spontaniškas ir nenuspėjamas teatrinės improvizacijos pasirodymas. Jo metu profesionalūs aktoriai vadovaudamiesi žiūrovų pasiūlymais, iš karto kuria ir vaidina įvairiausias situacijas, netikėčiausias istorijas ir nuotaikingus personažus. Niekas nežino, kur pasisuks istorijos vingis – į romaną, užsimezgusį traukinių stotyje, tragikomišką išlikimo žaidimą negyvenamoje saloje ar kuriozišką susitikimą prie odontologo kabineto.

Žiūrovų akyse, tiesiog „čia ir dabar”, gimsta netikėtas, linksmas ir unikalus drauge sukurtas reginys.

Ne vienam Lietuvos žiūrovui improvizacijos žanras neretai primena kultiniu reiškiniu tapusį improvizacijos šou „Pagauk kampą“. Tiesa jis buvo rodomas per televiziją, o „IMPROWOODAS“ suteikia galimybę pasimėgauti improvizacija gyvai - teatro scenoje.

„IMPROWOODO“ aktoriai – scenos profesionalai, atvirauja, kad improvizacija jų gyvenimui suteikia žavesio, malonaus jaudulio, netikėtų rezultatų, todėl šiomis emocijomis ir patyrimais jie nori pasidalyti su žiūrovais..

„IMPROWOODAS“ kiekvieną kartą kitoks. Viskas priklauso nuo žiūrovų pasiūlymų ir netikėtų aktorių improvizacijų – nei aktoriai, nei žiūrovai niekada nežino, kaip pasisuks veiksmas. Bet visada aišku, kad IMPROWOODE gerų emocijų ir nuoširdaus juoko tikrai bus daug.

 

Video nuorodos : https://youtu.be/Als_fjAi_4M

https://www.youtube.com/watch?v=oiRuQ_6wEEQ

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
IMPROWOODAS/VILNIUS T 2023-10-25 20:00 TAMSTA muzikos klubas, Vilnius 17.50
Renginys IMPROWOODAS/VILNIUS
Data / Laikas T 2023-10-25 20:00
Renginio vieta TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Kaina 17.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: netaikomos

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00 val. 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
TAMSTA muzikos klubas
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vesra, MB
Debreceno 37-125, Klaipėda
+37068600986/renginiai.vesra@gmail.com
Įmonės kodas: 306054890
PVM kodas LT100015255610
Renginys IMPROWOODAS/VILNIUS
Data / Laikas T 2023-10-25 20:00
Renginio vieta TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Kaina 17.50
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ''Humoro klubas'' - atviras mikrofonas ''Humoro klubas'' - atviras mikrofonas TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Pirkti bilietą AISTÈ | WOODSTOCK'O BANGA AISTÈ | WOODSTOCK'O BANGA TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Pirkti bilietą Saulės Kliošas | Tamsta Club Saulės Kliošas | Tamsta Club TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Pirkti bilietą (VILNIUS) Muzikali tragikomedija ''DAR VIENAS DŽOKERIS'' (VILNIUS) Muzikali tragikomedija ''DAR VIENAS DŽOKERIS'' TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti