Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

J. Miltinio dramos teatras | ''Karas dar neprasidėjo''

Pn 2018-03-09 18:00
Juozo Miltinio dramos teatras, Mažoji salė, Panevėžys
6.00 - 8.00
J.Miltinio dramos teatras | „KARAS DAR NEPRASIDĖJO“, M. Durnenkovas


Režisierius
Tomasz Leszczynski
Vienos dalies žaidimas

Premjera – 2017 m. balandžio 21 d.
Trukmė – 1 val. 30 min.

Scenografė Elena Lola Loli
Kompozitorė Olga Podgaiskaja
Vaizdo projekcijų autorius Sergėjus Haiko

Šiuolaikinės rusų dramaturgijos atstovo Michaiło Durnienkowo kūryboje, kuri buvo išversta į vokiečių, anglų, suomių, baltarusių, lenkų, lietuvių ir kitas kalbas, pinasi absurdo motyvai, kasdienės rutinos momentai, slaptos svajonės, žmogaus pasirinkimų ir jo prigimties temos. Viskas kartu sukasi gyvenimo pasirinkimų karuselėje, tačiau vis neprarandant vilties iki paskutinės akimirkos. M. Durnienkowo pjesėje „Karas dar neprasidėjo” – aprašomos spalvingos, drąsios, absurdiškos, šizofreniškos ir kartu itin jautrios istorijos žmonių, kurie mums primena ne ką kitą, o tik… pačius save.

Kas mus daro ypatingais? Kodėl vieni ar kiti sutikti žmonės palieka žymes po savęs? Kokias žymes mes paliekame kituose? Diena iš dienos einame savo gyvenimo keliais, pavargstam, tada susigūžę skęstam, bet vėl iš kažkur randam jėgų vis kilti aukštyn į savo svajonių ir tikslų kalną.

Taip ir pjesės veikėjai, kurie vis kitokie, tačiau kamuojami tų pačių gyvenimiškų klausimų ir problemų, džiaugsmų ir vilčių. Jie nenustoja tikėti. „Juk mudu susitikom, ir tu žinai, kad tai – ne atsitiktinumas. Viskas aplink – atsitiktinai, savaime, bet kaip, o mudviejų susitikimas – ne. Jis visam gyvenimui. Žmonės – tarsi kartoniniai dėlionės gabalai – nesutampa, bet jie labai nori ir laužo save, suprask, šitaip bet kokias dvi dalis galima sujungti per prievartą, bet juk visi jaučia, kad vienintelė pora – tik viena!”
Apie spektaklio spontaniškumą, gyvybingumą ir improvizacijas prasitaria vienas iš kūrybinės komandos aktorių, Emilis Pavilionis: „Tik spektaklio metu išaiškės kas ką vaidins ir kuri scena po kurios eis.“ Tai nėra naujas reginys scenoje, tačiau plačiai atskleidžiantis aktorių kūrybiškumą, bei greitą reakciją į situacijas.

Spektaklis, regis, yra tiesiog be ribų. Nežinia, kur jis tiksliai prasideda, o kur baigiasi. Kas pagrindinis personažas, o kas antagonistas. Drąsūs režisieriaus Tomaszo Leszczyńskio bandymai Juozo Miltinio dramos teatre kuria atvirą erdvę ir laisvą aplinką tiek žiūrovams tiek aktoriams. Improvizacija – jungia visus esančius salėje. Kas pjesėje svarbiausia – galima išsiaiškinti tik pamačius savo akimis

Vaidina:
Julius Tamošiūnas, Albinas Kėleris, Emilis Pavilionis, Toma Razmislavičiūtė-Juodė, Giedrius Arlauskas, Akvilė Vitkūnaitė.

Juozo Miltinio dramos teatras
www.miltinio-teatras.lt ir https://www.facebook.com/JuozoMiltinioDT
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- su Daily Card kortele 2€ nuolaida (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį;
- su Laisvalaikio kortele 20% (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius;
- moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems (pateikus pažymėjimą) bilieto kaina 6€;
- su ISIC pažymėjimu bilieto kaina 6€

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Laisvės a. 5, Panevėžys Panevėžys Lietuva
Organizatorius
J. Miltinio dramos teatras
J. Miltinio dramos teatras
Laisvės a 5 Panevėžys
Įmonės kodas 190754983
PVM kodas LT 907549811