logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Kaunas) Italijos teatras Balletto di Milano Baletas «Šansonas / Bolero»

K 2023-10-19 18:00
Kauno valstybinis muzikinis teatras, Kaunas
Valstybinis Italijos teatras

Balletto di Milano su spektakliu „ŠANSONAS…BOLERO“, tik spalio 19 dieną - Kauno valstybinis muzikinis teatras, pradžia 18.00 val.

Balletto di Milano pagrįstai vertinamas, kaip vienas labiausiai prestižinių Italijos teatrų: tai vienintelė baleto trupė Lombardijoje, turinti savo teatrą ir koncertuojanti garsiausiose Anglijos, Airijos, Šveicarijos, Ispanijos ir Vokietijos scenose. 2017 metais teatro Balletto di Milano trupė gavo „Apdovanojimą už išskirtinius rezultatus“- itališkojo šokio Oskaro atitikmenį. Trupę remia MIBACT – Italijos kultūros paveldo, kultūrinės veiklos ir turizmo ministerija.

"Šansonas...Bolero"- nuostabi pasaulinė premjera; pastatymas, jau pelnęs audringų irprieštaringų kritikų atsiliepimų bei absoliutų reikliausios publikos džiaugsmą.

Pirmoji programos dalis skirta garsiesiems šansonieriams. Baletas „Šansonas“ pagal Charleso Aznavour, Edith Piaf, Yves Montand, Jacques Brel dainas – išskirtinė neoklasikinė versija – apima ironišką ir nostalgišką, džiaugsmingą, jausmingą kūrybą pagal gražiausias prancūzų dainas. Akrobatiniai piruetai, judesių tobulumas, neįtikėtina šuolių elegancija, šokio miniatiūrų rafinuotumas – neatsitiktinai Adriana Mortelliti už šį pastatymą buvo apdovanota Premio Rieti Danza apdovanojimu kaip geriausia choreografė.

Antrajame veiksme garsusis Maurice'o Ravelio „Bolero“ išskirtinėje Milano baleto versijoje: ne tik gundymo žaidimas,tai amžina istorija apie jausmų gimimą, nenugalimą troškimą panašių į save ir vis stipresnių susitikimų laviną. Dinamiška choreografija, kuri vystosi kartu su muzika ir baigiasi sensacingu finalu.

Dailūs kostiumai, sukurti italų dizainerio Federico Veratti specialiai italų teatro trupės Balletto di Milano artistams, taip pat yra pavyzdys aukšto kūrybiškumo.

Milano nacionalinio teatro istorija siekia 30 metų meninio darbo iš sėkmės ne tik Italijos, bet ir geriausiose pasaulio scenose. Kolektyvo repertuaras labai įvairus – nuo klasikos ir žinomų literatūros kūrinių interpretacijos iki šiuolaikinio spektaklio. Visi Balletto di Milano artistai yra baigę geriausias baleto mokyklas ir akademijas, įskaitant choreografinę mokyklą Teatro alla Scala.

Balletto di Milano trupei nuo 1998 metų vadovauja garsus choreografas Carlo Pesta – Italijos Respublikos Ordino Kavalierius, kuris baigė Teatro alla Scala mokyklą Milane pas pedagogą Marį Liepą. Trupės repertuaras – išskirtinis, sukurtas geriausių pasaulio choreografų specialiai teatrui Balletto di Milano.

Baletas „Šansonas / Bolero " 2 veiksmai.
Originali choreografija – Adriana Mortelliti.
Pastatymas: Marco Pesta.  
Kostiumai: Federico Veratti.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Kaunas) Italijos teatras Balletto di Milano Baletas «Šansonas / Bolero» K 2023-10-19 18:00 Kauno valstybinis muzikinis teatras, Kaunas 35.00 - 80.00
Renginys (Kaunas) Italijos teatras Balletto di Milano Baletas «Šansonas / Bolero»
Data / Laikas K 2023-10-19 18:00
Renginio vieta Kauno valstybinis muzikinis teatras, Kaunas
Kaina 35.00 - 80.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: ne
Nuolaidos: netaikomos


Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno valstybinis muzikinis teatras
Laisvės al. 91 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Big Show Europe
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 61913997; bigshow.europe@gmail.com
Įmonės kodas: 305939600
PVM kodas LT100015655313
Renginys (Kaunas) Italijos teatras Balletto di Milano Baletas «Šansonas / Bolero»
Data / Laikas K 2023-10-19 18:00
Renginio vieta Kauno valstybinis muzikinis teatras, Kaunas
Kaina 35.00 - 80.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Vilnius) Italijos teatras Balletto di Milano Baletas «Šansonas / Bolero» (Vilnius) Italijos teatras Balletto di Milano Baletas «Šansonas / Bolero» COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Išparduota (Kaunas) Italijos teatras Balletto di Milano Baletas «Šansonas / Bolero» IšparduotaIšparduota(Kaunas) Italijos teatras Balletto di Milano Baletas «Šansonas / Bolero» Kauno valstybinis muzikinis teatras, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti