logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras

T 2024-04-10 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Pirmą kartą Kaune!

Valstybinio Dniepro operos ir baleto teatro gastrolės su grandioziniu muzikiniu šou „OPEROS FANTOMAS“, kuriame dalyvauja operos solistai, baleto šokėjai, choras ir simfoninis orkestras, tik balandžio 10 d. «Žalgirio“ Arenoje»!

„Operos fantomas“ – modernus muzikinis šou, kuriame teatro solistai atliks hitus iš pasaulinio garso miuziklų: „Operos fantomas“, „Paryžiaus katedra“, „Romeo ir Džuljeta“, „Mocartas. Roko opera“, „Čikaga“ ir kt. Tai daugybę metų populiarumo nepraradę spektakliai, kurių muziką ir arijas šiandien atpažįsta visi iš pirmos natos.

Vakaras bus kupinas nuostabių atradimų, fantastinių virsmų, netikėtų vaizdų, o kartu nukels į amžinų teatrinių istorijų pasaulį.

Muzikiniame spektaklyje dalyvauja daugiau nei 60 menininkų. Laidoje dalyvauja visos geriausios teatro kūrybinės jėgos: operos solistai, baletas, choras, mimansos artistai, o garsūs hitai skambės akomponuojant simfoniniam orkestrui! Teatro techninės galimybės žada kerintį scenos, šviesos ir garso dizainą. Spektaklio autoriai sukūrė nepamirštamus vaizdus, ​​ryškius kostiumus ir dekoracijas, kurios taps unikaliu pasaulinio garso miuziklų atspindžiu.

Patirkite netikėtų atradimų kupiną vakarą, kuris nukels kiekvieną į gražaus muzikinio horizonto ir estetinio malonumo pasaulį.

Operos fantomas kviečia į savo fantastišką balių!

 

Conductor: Sergii GORKUSHA 

Directed by Karyna KLYMENTOVSKA

Ballet master-director: Serhii KON

Director-Artistic Director: Konstantyn PINCHUK

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras T 2024-04-10 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 32.90 - 67.30
Renginys (Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras
Data / Laikas T 2024-04-10 19:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 32.90 - 67.30
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 112-113 sektorių 20 eilėje (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo vasario 1 iki 14 d. 108 Ramirent klubo sektoriuje. Prieš renkantis vietas į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį.
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Big Show Europe
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 61913997; bigshow.europe@gmail.com
Įmonės kodas: 305939600
PVM kodas LT100015655313
Renginys (Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras
Data / Laikas T 2024-04-10 19:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 32.90 - 67.30
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras PopuliarusPopuliarus(Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirkti bilietą (Vilnius) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras PopuliarusPopuliarus(Vilnius) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti