Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Spektaklis ''Moters monologas'' Visagine! / Монолог женщины

K 2018-01-18 19:00
Visagino kultūros centras, Visaginas
Įvykęs renginys
Išskirtinis, aistros kupinas spektaklis „Moters monologas“ bus pristatytas Visagine sausio 18!

Pirmasis ateinančių metų mėnuo nudžiugins meno mylėtojus nuostabiausių siurprizų ir tikrąja švente! Pirmą kartą Lietuvos istorijoje: sausio 18 Visagine bus parodytas nepaprastasis reginys: daugumos šalių teatro meno gerbėjų širdis užkariavusi „žvaigždė“, prestižinių teatro festivalių nominantas, potencialus 2018 metų pasaulio teatro meno įvykis – spektaklis – performansas „Moters monologas“, kurį pristatys ryški, talentingiausia aktorė ir tekstų autorė (!) Jevgenija Karpikova ir vienas didžiausių Europos džiazo meistrų, mušamųjų instrumentų ir perkusijos Maestro, Arkadijus Gotesmanas! Vienintelis, valandos trukmės spektaklis, Visagine įvyks sausio 18, 19.00 val. jaukios VKC „Draugystės“ koncertų salė (Parko g. 7) , Visaginas!

Įsivaizduokite aistros įkaitintos moters, itin atvirai pasakojančios apie tai, kas yra moteris ir apie ką ji (iš tikrųjų!) svajoja, kas jai suteikia jėgų nerti į norų ir meilės gelmes; Moters, nugalinčios netgi pačią niūriausią būtį!

Tai – nuostabus renginys, kokybiškas garsas, įmantri šviesa, visa apgaubianti, geniali, muzikinė Akradijaus Gotesmano aura – visa tai skirta tik tiems, kam yra aktualūs santykiai tarp moterų ir vyrų, vyrų ir moterų; tiems, kas žino, kas yra vienatvė, aistra, patenkintas ir nepatenkintas geismas, tiems, kam seksas – tai intymumo viršūnė, o ne fiziniai pratimai! Į šį spektaklį reikia eiti poromis, arba po vieną: vyrai atskirai ir moterys atskirai! Tikėtina, kad po nuostabaus spektaklio Jūs atrasite vienas kitą! Tiems, kam žodis „seksas“ – keiksmažodis, vulgari sąvoka, geriau likti namuose ir pažiūrėti televizorių. O visus likusius maloniai kviečiame pasinaudoti laimingu šansu pamatyti ir išgirsti tai, apie ką ankščiau negalėjote ir svajoti! Aukštasis menas, paženklintas N-18, atvers prieš Jus visą savo didingą gyvenimą skelbiančią tiesą!
 
Bilietai į spektaklį „Moters monologas“ sausio 18, 19.00 val.,
VKC „Draugystės“ koncertų salė (Parko g. 7)  parduodami visose bilietai.lt kasose.

Informacija apie bendradarbiavimą, koncertą ir bilietų užsakymas telefonu:
+370 619 63 424; +370 662 19 718.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Spektaklis ''Moters monologas'' Visagine! / Монолог женщины K 2018-01-18 19:00 Visagino kultūros centras, Visaginas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Kalba: rusų
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Parko g. 7 Visaginas Lietuva
Organizatorius
Sergej Gluchov
Sedulinos al. 47 – 5 Visaginas
Įmonės kodas Ind. veikl. paž. nr. 716696