logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Klaipėda) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS''

Pr 2023-11-06 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda

"International Festival Ballet" ir "Festival Orchestra" pristatys didingiausią pasaulyje "Gulbių ežerą", kupiną grakštumo ir grožio.
 

Šie pasirodymai unikalūs tuo, kad trupė Lietuvos žiūrovams pristatys didingiausią pasaulyje "Gulbių ežerą".

48 šokėjos-gulbės scenoje - tai savotiškas rekordas. Standartiškai "Gulbių ežere" numatyta 16-28 baltųjų gulbių.

Spektaklis lydimas simfoninio orkestro.

"International Festival Ballet"

Baleto turpos meno vadovas Aleksejus Bogutskis
 

Sukrėsti ir paveikti nežmoniškos Rusijos agresijos kare prieš Ukrainą, baleto trupė "St. Petersburg Festival Ballet" keičia pavadinimą į "International Festival". Pati baleto trupė dabar įsikūrusi Vokietijoje.


Šiuo pokyčiu menininkai aiškiai išreiškia savo poziciją. International Festival Ballet yra tarptautinis baletas, reprezentuojantis supratimą ir galimybę  egzistuoti drauge menams, muzikai ir šokiams, plačiau nei apima valstybių sienos. Nuo pat  karo pradžios menininkai savo poziciją prieš Rusijos agresiją išreiškė daugybe protesto akcijų prieš kiekvieną savo pasirodymą (EuroNews reportažas čia)Todėl jiems dabar kyla grėsmė iš Rusijos valdžios pusės. Kolektyvas, kuriame taip pat yra nemažai Ukrainos šokėjų, natūraliai save mato kaip visų žmonių taikos ir santarvės baletą.

Meno prasme baletas reprezentuoja klasikinio baleto mokyklą gryniausia jos forma. Griežta elegancija derinama su modernu ir XXI amžiaus įtaka, tai yra aukštos klasės šokio spektaklis, savo ruožtu papildomas nuostabiais kostiumais ir ištaigingomis dekoracijomis.

Nemirtinga Piotro Čaikovskio baleto klasika žinoma visame pasaulyje ir nepaliauja žavėti įvairaus amžiaus žiūrovų. Visi žino romantišką „Gulbių ežero“ istoriją, kurios pagrindinės baltosios ir juodosios gulbių figūros tapo aukščiausio lygio klasikinio baleto  elegancijos sinonimu.

Šis aukšto lygio baletas išsiskiria ne tik absoliučiai tikslia šokio technika, bet ir darniu ir nuosekliu bendru įvaizdžiu ir elegantišku lengvumu. International Festival Ballet žavi tobulu šokio spektakliu, kuris žiūrovams užgniaužia kvapą.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Klaipėda) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' Pr 2023-11-06 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 34.00 - 59.00
Renginys (Klaipėda) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS''
Data / Laikas Pr 2023-11-06 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 34.00 - 59.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos: netaikomos
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kultūros centras Žvejų rūmai
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
ART Partner
ART Partner
Ocelářská 2457/7 190 00 Praha
+420603903842; artpartner@inbox.lt
Įmonės kodas: 28491963
PVM kodas CZ2849196
Renginys (Klaipėda) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS''
Data / Laikas Pr 2023-11-06 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 34.00 - 59.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Kaunas) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' PopuliarusPopuliarus(Kaunas) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą (Šiauliai) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' PopuliarusPopuliarus(Šiauliai) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' Šiaulių arena, Šiauliai
Pirkti bilietą (Vilnius) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' PopuliarusPopuliarus(Vilnius) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti