logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras

K 2024-04-11 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda

Pirmą kartą Klaipėda!

Valstybinio Dniepro operos ir baleto teatro gastrolės su grandioziniu muzikiniu šou „OPEROS FANTOMAS“, kuriame dalyvauja operos solistai, baleto šokėjai, choras ir simfoninis orkestras, tik balandžio 11 d. Kultūros centras Žvejų rūmai!

„Operos fantomas“ – modernus muzikinis šou, kuriame teatro solistai atliks hitus iš pasaulinio garso miuziklų: „Operos fantomas“, „Paryžiaus katedra“, „Romeo ir Džuljeta“, „Mocartas. Roko opera“, „Čikaga“ ir kt. Tai daugybę metų populiarumo nepraradę spektakliai, kurių muziką ir arijas šiandien atpažįsta visi iš pirmos natos.

Vakaras bus kupinas nuostabių atradimų, fantastinių virsmų, netikėtų vaizdų, o kartu nukels į amžinų teatrinių istorijų pasaulį.

Muzikiniame spektaklyje dalyvauja daugiau nei 60 menininkų. Laidoje dalyvauja visos geriausios teatro kūrybinės jėgos: operos solistai, baletas, choras, mimansos artistai, o garsūs hitai skambės akomponuojant simfoniniam orkestrui! Teatro techninės galimybės žada kerintį scenos, šviesos ir garso dizainą. Spektaklio autoriai sukūrė nepamirštamus vaizdus, ​​ryškius kostiumus ir dekoracijas, kurios taps unikaliu pasaulinio garso miuziklų atspindžiu.

Patirkite netikėtų atradimų kupiną vakarą, kuris nukels kiekvieną į gražaus muzikinio horizonto ir estetinio malonumo pasaulį.

Operos fantomas kviečia į savo fantastišką balių!

 

Conductor: Sergii GORKUSHA 

Directed by Karyna KLYMENTOVSKA

Ballet master-director: Serhii KON

Director-Artistic Director: Konstantyn PINCHUK

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras K 2024-04-11 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 29.00 - 48.00
Renginys (Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras
Data / Laikas K 2024-04-11 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 29.00 - 48.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kultūros centras Žvejų rūmai
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Big Show Europe
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 61913997; bigshow.europe@gmail.com
Įmonės kodas: 305939600
PVM kodas LT100015655313
Renginys (Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras
Data / Laikas K 2024-04-11 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 29.00 - 48.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras PopuliarusPopuliarus(Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą (Vilnius) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras PopuliarusPopuliarus(Vilnius) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti