logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Komandiruotė Vilniuje: ''Grįžta vyrai iš Komandiruotės''

S 2024-07-14 19:00
Kalnų parkas, Vilnius

Svečiai - Mantas Stonkus ir Mantas Katleris 

Vilnius, “Grįžta vyrai iš Komandiruotės”. Po ilgų svarstymų, skaičiavimų ir diskusijų, vis dar su didele baime ir jauduliu skelbiame, kad šiais metais Komandiruotę pabaigsime Kalnų parke. Taip, Kalnų parke, mums irgi sunku patikėti. Tai bus didžiausias mūsų renginys. Plauksim arba skęsim. Kviečiam į savo triumfą arba pražūtį. Dar nežinom kurį, bet faktas, kad praleist negalima.

Apie Komandiruotę. Trys draugai, Airidas ir du Mantai, kartu su visa komanda sėda į savo senutėlaitį kemperį ir jau ketvirtus metus pasileidžia aplink Lietuvą. Kiekvieną dieną stoja vis kitoje vietoje, kur susitinka su žiūrovais ir taip, kol po dviejų savaičių sugrįžta atgal į Vilnių. Kiekvienas renginys turi ir specialų svečią, kuris bus paskelbtas šiek tiek vėliau. O kam eiti gyvai, jei viską įdedate į internetą, sakysite jūs. Įdedame, bet tik dalį ir ta dalis su kiekvienais metais vis mažėja. Tad norint patirti tikrą Komandiruotės dvasią, visada kviečiame susitikti gyvai. Šis formatas sugalvotas tam, kad galėtume kaip įmanoma betarpiškiau praleisti vakarą, tad po pasirodymo visada kviečiame nusifotografuoti, pakalbėti, prisėsti šalia ir nebūtinai skubėti namo.
 

SVARBU: Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio metu vartojama necenzūrinė leksika, todėl tėvai atsako patys už vaikų dalyvavimą. Į renginį atsineškite savo sulankstomas kėdutes!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Komandiruotė Vilniuje: ''Grįžta vyrai iš Komandiruotės'' S 2024-07-14 19:00 Kalnų parkas, Vilnius 26.00
Renginys Komandiruotė Vilniuje: ''Grįžta vyrai iš Komandiruotės''
Data / Laikas S 2024-07-14 19:00
Renginio vieta Kalnų parkas, Vilnius
Kaina 26.00
Svarbi informacija

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio metu vartojama necenzūrinė leksika, todėl tėvai atsako patys už vaikų dalyvavimą. Į renginį atsineškite savo sulankstomas kėdutes!

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: 30min.
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kalnų parkas
Kalnų parkas, T. Kosciuškos g., Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Komandiruotė, MB
Žeimių takas 6-19, Jonava
info.komandiruote@gmail.com / +37062241867
Įmonės kodas: 306560119
PVM kodas ND
Renginys Komandiruotė Vilniuje: ''Grįžta vyrai iš Komandiruotės''
Data / Laikas S 2024-07-14 19:00
Renginio vieta Kalnų parkas, Vilnius
Kaina 26.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti