Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DOMINO teatras | komedija BUČIUOJU, OSKARAS | VILNIUS

S 2018-09-23 12:00
Domino teatras, Vilnius
10.00 - 12.00
„BUČIUOJU, OSKARAS“
Lyrinė komedija

Režisierius: Cezaris Graužinis
Autorius: Pagal Eriką Emanuelį Šmitą (Eric-Emmanuel Schmitt)
Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis
Dailininkas: Marius Jacovskis

Vaidina:

Daktaras Diuseldorfas – Julius Žalakevičius
Storas – Julius Žalakevičius
Močiutė Rožė – Brigita Arsobaitė
Pegė Bliu, Oskaro mama, Pegės mama – Vilma Raubaitė
Oskaras – Vytautas Kontrimas
Oskaro tėtis, Pegės tėtis, sanitaras – Paulius Čižinauskas
Vyriausioji seselė, Sandrina, Bridžita – Jovita Balčiūnaitė

Pirkdami bilietą į spektaklį „Bučiuoju, Oskaras“, Jūs remiate savanorišką Onkohematoliginių ligonių bendrijos „Kraujas“ bei Onkopsichologijos ir komunikacijos centro veiklą.

„Bučiuoju, Oskaras“– istorija ir jaunam, ir senam, ir besidžiaugiančiam, ir liūdinčiam. Tai odė gyvenimo džiaugsmui ir vaiko dvasios stiprybei.

Ar kada pagalvojote, kad per vieną dieną įmanoma nugyventi 10 metų, vieną dieną baigti mokyklą, o kitą – išsiskirti su žmona, pirmą kartą už kampo bučiuotis ir išgyventi vidurio amžiaus krizę? Ar kada susimąstėte, kad šiandien galima susirasti pirmąjį darbą, o rytoj jau gauti ir pirmąją pensiją? Ar įmanoma ryte, atšventus aštuonioliktąjį gimtadienį, po pietų jau dalyvauti šokiuose žmonėms, sulaukusiems trisdešimties? Įmanoma tampa viskas, kai per vieną dieną nugyveni dešimt metų. Daugiau pirmos meilės jaudulio, šmaikščių meilės nuotykių, aistringesnių meilužių, komiškų kasdieninių situacijų ir dar juokingesnių senatvės išgyvenimų sulauksime spektaklyje „Bučiuoju, Oskaras“.

Tarptautinio įvertinimo sulaukę kūrėjai
Režisierius Cezaris Graužinis savo kūrybiniame bagaže turi sukaupęs beveik 30 spektaklių, iš kurių – net trečdalis pastatyti užsienio teatruose.

Spektaklyje „Bučiuoju, Oskaras“ vaidina Auksinio Scenos Kryžiaus laureatai – „Cezario grupės“ aktoriai. Visi aktoriai Lietuvos publikai gerai pažįstami iš tokių spektaklių, kaip „Užsispyrėlės tramdymas“, „Arabiška naktis“, „Pasikėsinimai“  ir „Lietuvos diena“.

Spektaklis pastatytas vieno populiariausių prancūzų rašytojo Eriko Emanuelio Šmito (Eric-Emmanuel Shmitt) apysakos „Oskaras ir ponia Rožė“ motyvais.  Erikas Emanuelis Šmitas – garsus prancūzų rašytojas ir dramaturgas, kurio kūriniai išversti į 22 kalbas, o pjesės statomos 27 šalyse. 2000 m. už savo kūrybą E. E. Šmitas apdovanotas Prancūzų akademijos teatro premija.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino teatras Facebook
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DOMINO teatras | komedija BUČIUOJU, OSKARAS | VILNIUS S 2018-09-23 12:00 Domino teatras, Vilnius 10.00 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- Studentams 10% (nuolaidai pritaikyti suveskite kodą ''studentas'')
- su Daily Card kortele 10% nuolaida 2 bilietams (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Savanorių pr. 7 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Komedijos teatras, VšĮ
Žalgirio g. 135 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta