Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DOMINO teatras | komedija SEX GURU | KAUNAS

Pn 2019-12-20 18:30
Girstučio kultūros rūmai, Kaunas
13.00 - 19.00
„SEX GURU“
Interaktyvus šou-komedija (N-18)

Režisierius: Sakalas Uždavinys

Vaidina:
Sex Guru – Algis Ramanauskas

Dėmesio! Šis šou gali pakeisti tavo gyvenimą! Šis spektaklis be išimčių skirtas tik asmenims nuo 18 metų.

Kaip dažnai turėtum užsiimti seksu? Ar esi tam per senas/jaunas/storas/gražus? Ko iš tiesų nori moterys ir vyrai? Ar vienodas problemas vyrai ir moterys sprendžia skirtingai? Ar žinai, kodėl pačios gražiausios moterys dažniausiai lieka vienišos? Manai, kad tavo seksualinis gyvenimas puikus? Tikrai tuo tiki? Ateik ir išgirsk visiems puikiai žinomas, bet šokiruojančias tiesas.

Pagrindinį vaidmenį šiame šou atlieka žinomas televizijos laidų vedėjas, muzikantas Algis Ramanauskas. Scenoje jis tampa tikru lektoriumi bei sekso (ir ne tik) ekspertu.

„Džiaugiuosi galėdamas bent teatro būdu lytiškai apšviesti Lietuvos publiką ir būti lytiškai jos apšviestas pats“, – apie šou sako A. Ramanauskas.

„Perfrazuojant fiziką Ričardą P. Feinmaną, spektaklis, kaip seksas: žinoma, gali duoti tam tikrų praktinių rezultatų, bet mes tai darome ne todėl“, – užsimena interaktyvaus šou režisierius S. Uždavinys.

„Sex guru“ yra intymiai atviras, bet tuo pat metu juokingas interaktyvus šou suaugusiems, kuriame scenoje esantis lektorius tampa kiekvieno iš mūsų vedliu per seksualinį labirintą. Aktorius, nors ir komiškai, tačiau gan pikantiškai, išlaikydamas atstumą, pristato žiūrovams daug praktiškų patarimų ir gudrybių, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą. Šou padės daugeliui atrasti atsakymus į klausimus, kurių anksčiau neišdrįsdavote užduoti, bet kurie visą laiką domino, kaitino kraują bei vaizduotę. Jei visgi esi vienas iš nedaugelio laimingųjų, kurie neturi problemų savo seksualiniame gyvenime – neatsisakyk puikios pramogos – ateik ir sužinok kitų paslaptis.

Šio interaktyvaus šou  ekspertai įrodys, kad svarbiausia žmonių santykiuose – komunikacija, o jos nebuvimas dažniausiai atveda į aklavietę, net skyrybas.

„Sex guru“ – tai unikalus šou, kuriame pagrindiniais dalyviais taps patys žiūrovai. Tai savotiškas eksperimentas, kuris gali pakeisti daugelio žiūrovų požiūrį į vyro ir moters santykius, o kai kurių – net gyvenimus.

Šis interaktyvus šou „Sex guru“ yra pastatytas pagal austrų autoriaus Volfgango Vainbergerio (Wolfgang Weinberger) pjesę. Didžiojoje Britanijoje ne vienerius metus jis žinomas ne tik kaip autorius, bet ir kaip atlikėjas.

„Prieš spektaklį kiek nustebina tema. Neįprasta, kad lietuviai kalbės apie seksą. Tačiau lūkesčiai išpildomi su kaupu. Galėčiau pasakyti, kad šis spektaklis – tai geras meilės aktas su labai linksma pabaiga. Neįsivaizduoju, kas dar geriau Lietuvoje už Algį Ramanauską gali atlikti tokį vaidmenį“, — žurnalistas ir prodiuseris Edvardas Žičkus.

„Natūralu, kad nėra lengva kalbėti apie tokius dalykus ir žmogus turi būti labai drąsus, kad atsistotų ir vestų visą šitą šou“, – dainininkė Evelina Anusauskaitė.

„Spektaklyje užsimezga labai gilus ryšys tarp aktoriaus ir publikos. Tai labai svarbu. Tai ne vieno vyruko, vaidinančio „Sex guru“ šou. Šio šou idėja ne tokia. Niekas nė nenumano, ko iš šio šou gali tikėtis ir ką išvys atėję. Algis šaunus vyrukas. Kiekviename šou jis kviečia vieniems pabūti su realybe“, – pjesės autorius Volfgangas Vainbergeris.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino teatras Facebook
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DOMINO teatras | komedija SEX GURU | KAUNAS Pn 2019-12-20 18:30 Girstučio kultūros rūmai, Kaunas 13.00 - 19.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos:
- Studentams 10% (nuolaidai pritaikyti suveskite kodą ''studentas'')
- su Daily Card kortele 10% nuolaida 2 bilietams (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Girstučio kultūros rūmai
Kovo 11-osios g. 26 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Komedijos teatras, VšĮ
Žalgirio g. 135 Vilnius
852194352 / info@dominoteatras.lt
Įmonės kodas: 303064858
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Kakė Makė ir atversta knyga | VILNIUS PopuliarusPopuliarusKakė Makė ir atversta knyga | VILNIUS Domino teatras, Vilnius 13.00 - 16.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Kakė Makė ir atversta knyga | VILNIUS PopuliarusPopuliarusKakė Makė ir atversta knyga | VILNIUS Domino teatras, Vilnius 11.00 - 16.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą DOMINO teatras | premjera Alkoholio biblija | GARGŽDAI PopuliarusPopuliarusDOMINO teatras | premjera Alkoholio biblija | GARGŽDAI Gargždų kultūros centras, Gargždai 13.00 - 16.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MAŠA IR LOKYS : KALĖDINIS KREPŠINIS | PALANGA PopuliarusPopuliarusMAŠA IR LOKYS : KALĖDINIS KREPŠINIS | PALANGA Palangos koncertų salė, Palanga 12.50 - 31.50
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą DOMINO teatras | premjera PSICHAI | VILNIUS DOMINO teatras | premjera PSICHAI | VILNIUS Domino teatras, Vilnius 16.00 - 21.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!